Sekmadienį vykusiame renginyje – ir sportiškai nusiteikęs J. Jankevičius

Vakar sostinės „Siemens“ arena paskelbė 15-ojo renginių sezono startą, rašoma pranešime spaudai. Nors sezonas pradėtas draugiškomis krepšinio rungtynėmis tarp Lietuvos ir Latvijos rinktinių, arenoje virė ne tik krepšinio aistros.

„Siemens“ arenos naujasis sezonas (G. Jauniškio nuotr.)
8

Naująjį sezoną arena lygina su populiariu serialu, kuriame netrūksta nei žvaigždžių, nei intrigų, tad ir jo pradžios renginyje prie fotosienelės būriavosi žinomi šalies šou ir sporto pasaulio atstovai.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sekmadienį vykusiame renginyje – ir sportiškai nusiteikęs J. Jankevičius

Stebėti krepšinio kovų ir pasveikinti arenos su naujuoju sezonu atvyko prezidentas Valdas Adamkus, Justinas Jankevičius su širdies drauge Greta Mikalauskyte, neseniai savo vestuves atšokę Paulius ir Kristina Ambrazevičiai, „G&G Sindikato“ narys Kastytis Sarnickas-Kastetas su sūnumi, krepšininkas Rimantas Kaukėnas, ledo ritulio meistras Dainius Zubrus, taip pat gruodžio pabaigoje arenoje rodomos roko operos „Meilė ir mirtis Veronoje“ komanda – Romeo įkūnysiantis Justinas Jarutis, choreografas Paulius Šinkūnas ir prodiuseris Gytis Daugėla su dukra Gabija Daugėlaite.

Ne tik palaikyti rinktinėje žaidžiančių komandos draugų Eimanto Bendžiaus ir Evaldo Kairio, bet ir apžiūrėti kardinaliai atnaujintos namų arenos krepšinio aikštelės vakar rinkosi ir Vilniaus „Ryto“ krepšininkai Arnas Butkevičius, Martynas Echodas bei Chrisas Krameris su antrosiomis pusėmis. Prieš naująjį sezoną sostinės „Siemens“ arenos krepšinio aikštelėje buvusi mėlyna spalva buvo pakeista juoda, kuri yra viena iš „Ryto“ komandos spalvų, aikštelė taip pat buvo pritaikyta griežtiems „Eurolygos“ standartams.

REKLAMA

Nors Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei pergalės iškovoti nepavyko, arenoje susirinkę svečiai neliūdėjo. Vienbalsiai tikino, kad „ir laimėtojams kartais tenka pralaimėti, o patyrus nesėkmės skonį, vėliau iškovota pergalė būna kelis kartus saldesnė“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų