Darbas teatre aktorės išvaizdą pakeitė kardinaliai: „Su pokyčiais susitaikyti nepavyko“

Kovo mėnesį teatro komedijų gerbėjai turės ką aptarinėti – publikai bus pristatytas naujas režisieriaus Ramūno Cicėno darbas „Trys super žvaigždės“.

Rimantė, Vitalija, Eglė (nuotr. Organizatorių)
31

Tai, anot premjeros kūrėjų, itin nuotaikingas vaidinimas su visiems puikiai pažįstamomis teatro, kino, TV žvaigždėmis – Rimante Valiukaite, Vitalija Mockevičiūte, Egle Mikulionyte ir Mariumi Repšiu.

 

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Fotosesijoje premjeros “Trys super žvaigždės“ aktorės tapo sunkiai atpažįstamomis

„Subūrėme itin stiprią komandą, kuria tikrai galima didžiuotis. Jai nėra ko „prikišti“, – juokdamasis sakė „Trys super žvaigždės“ režisierius.

R. Cicėnas, besiruošdamas spektaklio kelionei po Lietuvą, repeticijose ne tik priima kūrybinius sprendimus, bet ir yra pjesės „Trys nacionalinės draugės“ autorius.

„Jau kurį laiką su kolegomis kalbėjome, kad teatro užkulisiuose netrūksta smagių istorijų. Ieškojome kūrinio, kuriuo tikėjomės jas atskleisti scenoje. Tačiau po kurio laiko buvo priimtas sprendimas publikai papasakoti būtent mūsų šalies aktorių patirtį, todėl mano parašytoje pjesėje gausu ne tik išgalvotų, bet realių istorijų, nutikusių ne kažkur, o arti visų mūsų“, – patikino pašnekovas.

Ruošiantis premjerai gerai žinomos aktorės sudalyvavo ir fotosesijoje. Pakako smulkmenos – spalvotų perukų, kad daugelis jų taptų tiesiog sunkiai atpažįstamomis.

„Perukų mano gyvenime buvo begalės! Galbūt todėl su neįprastu vaizdu veidrodyje man nebuvo sunku susidraugauti“, – patikino R. Valiukaitė. Prieš kelis dešimtmečius, anot pašnekovės, aktorius scenoje būdavo itin sunku identifikuoti, nes jų išvaizda teatro grimo dėka tikrai tapdavo kitokia – keisdavosi ne tik plaukų spalva, bet veido bruožai ar nosių dydžiai.

REKLAMA

„Dabar ne viename spektaklyje vaidiname tokie, kokie ištikrųjų esame. O kaip labiau patinka man? Matyti aktorių pasikeitusį. Tai lengviau save pamiršti, tapti tuo personažu, kurį įkūniji scenoje. Teatro grimas dabar retai kur naudojamas, bet, kadangi viskas sukasi tarsi ratu, šios mados vėl gali grįžti su trenksmu“, – kalbėjo R. Valiukaitė.

Aktorės E. Mikulionytės teigimu, teatre nugyvenama daug skirtingų gyvenimų ir patiriama tiek pat išvaizdos bei stiliaus pokyčių.

Ji prieš maždaug dešimtmetį išgyveno didžiausius asmeninius pokyčius ne scenoje, o realiame gyvenime. Tuomet, leisdama laiką su drauge, ji pasiguodė, kad sunku prižiūrėti ilgus plaukus. Po ilgokos diskusijos priimtas sprendimas – „ežiuko“ šukuosena didelių rūpesčių nekels.

„Nors tuomet, kai namuose pasidarėme kirpyklą ir man kirpo plaukus, buvo labai juokinga, tačiau su tokiu savo vaizdu taip ir nesusitaikiau. Teko kantriai laukti, kol plaukai užaugs“, – sakė Mikulionytė.

Aktorė Vitalija Mockevičiūtė jau gana ilgą laiką yra nebe briunetė, o blondinė.

„Niekas manęs tamsiaplaukės jau nebeprisimena. Tik nuotraukose save tokią pamatau. Ir tuometinis vaizdas man mielesnis“, – tvirtino pašnekovė.

Ji su šypsena pasakojo dabar esanti švelnesnių bruožų, geresnė.

„Ir tai susiję būtent su plaukų spalva!“, – sakė aktorė.

Jaunystėje ji plaukus buvo nusidažiusi mėlyno juodumo spalva. Tuomet su pokyčiais jai susitaikyti taip ir nepavyko, todėl po mėnesio, kai dažai ėmė blukti, taip pat nebeeksperimentavo.

„Aktoriaus gyvenime nutinka visokių istorijų. Premjeroje bent dalį jų, pačių linksmiausių, susijusių su teatro užkulisiais, žiūrovams atskleisime“, – sakė „Trys super žvaigždės“ kūrybinės komandos atstovai.

REKLAMA

Premjeroje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalinasi viena grimerine bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai jas pavadina „trimis muškietininkėmis“.

Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo neeiliniu talentu visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti.

Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp „trijų muškietininių“ yra ta, kuri šiais metais taps GERIAUSIA KINO AKTORE. Deja, tik viena!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų