Telenovelių aktorių pokyčiai: šiandien jų neatpažintų net ištikimiausi žiūrovai

Turbūt daugelis prilipę prie televizijos ekranų žiūrėdavome meksikiečių kuriamus serialus: „Laukinukė“, „Klonas“, „Svetimas veidas“ ir daugelį kitų. Kiekvieną darbo dieną per TV3 televiziją rodyti serialai tapo kiekvienos dienos ritualu, o telenovelių aktoriai – artimi ir mylimi.

Aktorių pokyčiai
95

(95 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aktorių pokyčiai: sunku patikėti, kaip jie atrodo dabar!

(40 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtina, kaip šiandien atrodo telenovelių karalienė Gabriela Spanic

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite, kaip šiandien atrodo telenovelės „Klonas“ aktoriai

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sukrečiantis telenovelės „Marimar“ žvaigždės gyvenimas: šlovė, pagrobimas ir sunki liga

(66 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: vėžiu sergančią telenovelių aktorę sutuoktinis paliko sužinojęs, kad šiai teks nupjauti krūtis

Kviečiame susipažinti ir įvertinti meksikietiškų serialų žvaigždžių išvaizdą: kurios iš jų per skirtingus laikotarpius pasikeitė labiausiai, o kurios su metais tik atjaunėjo?

Gabriela Spanic.

Žinoma moteris per savo karjerą sukūrė dešimtis skirtingų vaidmenų. 43-ejų metų garsenybė ir šiandien sukasi filmavimo aikštelėse ir be jokios abejonės yra mylima Lietuvoje.

REKLAMA

Marlene Favela.

savo laiku buvo viena žinomiausių moterų pasaulyje. Visos merginos norėjo būti panašios į ją, visi vyrai svajojo apie tokią moterį šalia. Ji buvo vieno garsiausių pasaulyje „Laukinukė“ serialo žvaigždė.

Visi žinome, kad dažai labai populiarių serialų aktoriai po daugelio metų pasikeičia neatpažįstamai. Kuomet šlovė praeina ir jaunystė dingsta – išnyksta ir grožis.

Serialas „Klonas“ .

Serialas „Klonas“ pristatytas 2007 m. ir pelnė telenovelių mėgėjų pripažinimą. Dramoje savo vaidmenimis džiugino garsūs meksikiečių aktoriai: Mauricio Ochmann, Sandra Echeverria, Saul Lisazo, Geraldine Zivic ir daugelis kitų.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų