Neapsikentusi Kotryna išbėgo iš repeticijos: nenoriu dainuoti

Šio šeštadienio pasirodymui Kotryna ruošiasi atlikti Kosto Smorigino dainą „Užtrauktukas“. Tiesa, mergina neslepia nepasitenkinimo šiuo pasirinkimu, o repeticijų metu nusikeikusi net paliko reoeticiją.

Per repeticijas su Vaidu Baumila atlikėjas klausė visų dalyvių dainų. Kotryna iškart parodė, kad dainuoti nenori. Tačiau paprašyta sutiko labiau įsijausti. „Žodžių net nemoku, man neišeina jų išmokt“, - sakė mergina.

Kad ir kaip Vaidas bandė Kotrynai įrodyti, kad pasirodymo metu viskas skambės geriau, ji nepasitikėjo. Galiausiai, viską metusi ir nusikeikusi mergina išskubėjo iš scenos kambario.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Realybės šou „Aš – superhitas“ dalyviai surezgė itin painų sąmokslą

Daugiau žiūrėkite vaizdo įraše.


Rašyti komentarą...
K
Klaipeda
2017-03-17 03:18:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu dabar Kasparas uzsipuls Luka.Jeigu Kasparas sudauzys Luko veida.Jeigu Kasparas ziauriai,ziauriai apreks Luka?Tada ne tik Luko gerbejoms ar gerbejams sugestu nuotaika.Kasparas"As-superhitas"projekto dalyviams yra tarsi konvojaus pareigunas.Kasparui reiketu sudeti minusus.
Atsakyti
0

S
Saulius
2017-03-18 01:37:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kada Kasparas su Kotryna guli lovoje,bet dar nemiegodami.Tada,kol neuzmiega.Tada jie abu niekina kitus"As-superhitas"dalyvius.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų