Atlikėjas Usheris slapčia vedė savo vadybininkę

Ritmenbliuzo žvaigždė Usheris slapta vedė savo draugę ir vadybininkę Grace Miguel, praneša žiniasklaida.

Grace Miguel ir Usheris (nuotr. Vida Press)
10

Hito „Yeah!“ atlikėjas ir G. Miguel anksčiau šiais metais pakurstė gandus apie sužadėtuves, kai ant jos kairės rankos piršto buvo pastebėtas žiedas su deimantu. Tačiau pati pora gandų apie sužadėtuves taip ir nepatvirtino.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Atlikėjas Usheris slapčia vedė savo vadybininkę

Dabar neįvardyti šaltiniai žurnalui „Us Weekly“ pranešė, kad 36 metų atlikėjas per ilgąjį savaitgalį rugsėjo pradžioje, kai Amerikoje buvo švenčiama Darbo diena, vedė savo draugę, o po santuokos ceremonijos jaunavedžiai išskrido medaus mėnesio į Kubą.

Vienas šaltinis iš Usherio aplinkos leidiniui sakė, kad iš pradžių pora planavo vestuves su 100 svečių atlikėjo gimtajame Atlantos mieste Džordžijoje, tačiau vėliau savo planus pakeitė ir nusprendė susituokti slapta ne namuose.

REKLAMA

Praėjusią savaitę G. Miguel socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė nuotraukų koliažą iš kelionės po Kubą. Nuotraukose aiškiai matyti ritmenbliuzo žvaigždės pirštą puošiantis vestuvinis žiedas.

Usheris ir G. Miguel pradėjo susitikinėti netrukus po to, kai dainininkas 2009-aisiais išsiskyrė su pirmąja žmona Tameka Foster, su kuria susilaukė dviejų sūnų.

Grace Miguel ir Usheris (nuotr. Vida Press)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų