Didžiojo „Sostinės dienų“ koncerto svečių neišbaidė užklupęs lietus

Šeštadienį „Sostinės dienų“ pagrindiniu akcentu tapo didieji koncertai Katedros aikštėje. Čia susirinkusiems koncertavo latvių grupė „Instrumenti“, lietuvių numylėtiniai Jazzu & Leon Somov ir vakaro žvaigždė iš Didžiosios BritanijosChicane.

Rugsėjo pirmosios koncertas prie Katedros (nuotr. Fotodiena.lt/Dmitrijaus Radlinsko)

Pirmieji pasirodymą pradėjo latviai. „Instrumenti“  - tai  žaibiškai išgarsėjusi Latvijos grupė, kuri savo populiarumu aplenkė net „Braistorm“. Nors daugelis grupės dainų nebuvo girdėję, tačiau latviukams pavyko surengti išties nepamirštamą šou. „Aš myliu Lietuvą, iki kitų susitikimų“, - tarė grupės vokalistas baigęs savo pasirodymą su grupe.

REKLAMA

Jazzu & Leon Somov publiką pakerėjo tiek naujomis, tiek visiems žinomomis dainomis. Justė Arlauskaitė-Jazzu buvo kaip visuomet melancholiškai žavi. „Lietus jus sveikina su rugsėjo pirmąją, nepykit ant tos rugsėjo pirmosios“, - šmaikštaudama savo koncertą pradėjo Jazzu. Prasidėjęs smarkus lietus neišbaidė susirinkusių, o tiesiog privertė iš rankinių trauktis skėčius. Jazzu susirinkusiems padovanojo tokias dainas kaip „Tik pasilik“, naują, bet klausytojų jau pamėgtą „Tyla“. Grupė, savo pasirodymą baigė su daina „Sugalvoki norą“. „Būkit laimingi“, - nuo scenos tarė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Koncerto „vinimi“ tapo svečio iš Didžiosios Britanijos pasirodymas. Šokių aikštelės karalius, elektroninės trance muzikos kūrėjas bei remiksuotojas Chicane privertė šokti ir tuos, kurie buvo nuvargę po visos dienos vaikščiojimo senamiesčio gatvėmis. „Labai puiku būti čia, nors ir lija, noriu matyti jūsų skėčius judant“, - entuziastingai kalbėjo dainininkė, scenoje pasirodžiusi kartu su minėtu elektroninės muzikos kūrėju.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų