Nori išbandyti šį tą naujo? – Dalyvauk „galvOK“ žaidime!

Karantinas – puikus laikas išbandyti kažką naujo ir nepatirto. Taigi, kviečiame tapti TV žaidimo „galvOK“ palaikymo komandos nariu! Niekur nereikės važiuoti – ploti, džiaugtis, jaudintis ir prisidėti prie komandos pergalės savo žiniomis bei intuicija galėsi #IŠNAMŲ!

 „galvOK“ (nuotr. Organizatorių)
5

Žaidimo „galvOK“, išskirtinumas – įdomūs, keisti, smagūs, juokingi klausimai, paremti mokslu, ir dar smagesni, visiškai netikėti atsakymai, kuriuos reikia išmąstyti, pasitelkus savo išmonę, fantaziją ir patirtį. Tai – ne žinių patikrinimas, o smagi, praturtinanti patirtis.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nori išbandyti šį tą naujo? – Dalyvauk „galvOK“ žaidime!

Kiekviename žaidime dalyvauja po dvi komandas, kurios tarpusavyje varžosi ieškodamos atsakymų į žaidimo vedėjo – Andriaus Žiurausko – užduotus klausimus. Kiekviena komanda susideda iš kapitono (Marijaus Mikutavičiaus ir Manto Katlerio), kviestinio svečio (aktoriaus, muzikanto ar kito žinomo asmens) ir palaikymo komandos. Taigi kviečiame tapti palaikymo komandos nariu!

Ką reikės daryti?

Būsi palaikymo komandos nariu. Komanda sufleruoja ir kitaip padeda savo komandos kapitonui teisingai atsakyti į klausimus, laimėti dvikovą. Laimėjęs kapitonas ir jo komanda lygiomis dalimis pasidalins laimėtą piniginį prizą.

Dalyvavimas žaidime vyks virtualiu būdu. Taigi tau reikės interneto ir įrenginio (išmanaus telefono, ar kompiuterio), kuriuo galėtum prisijungti į žaidimą. Žaidimas bus rodomas TV3 eteryje.

Palaikymo komandos narių skaičius labai ribotas. Taigi, skubėk užsiregistruoti! Dalyvio anketą pildyk čia.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų