Jie pripažino, kad negali pakęsti juos išgarsinusių vaidmenų: žvaigždės, kurių atviri prisipažinimai nustebins

Kai kurių Holivudo garsenybių vaidmenų užmiršti neįmanoma, o dauguma jų būtent už tam tikrus savo personažus ir yra garbinami. 

Daniel Radcliffe, Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Blake Lively (nuotr. SCANPIX)
13

Tiesa, pasirodo, kad ne visada publikos nuomonė sutampa su aktorių – yra tokių, kurie negali pakęsti juos išgarsinusių personažų…

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jie pripažino, kad negali pakęsti juos išgarsinusių vaidmenų: žvaigždės, kurių atviri prisipažinimai nustebins

Aktorė Gwyneth Paltrow prieš daugelį metų yra suvaidinusi apkūnią moterį filme „Shallow Hal“. Jame vaikinas įsimyli moterį, kuri turi antsvorio, o kadangi šiuo metu tema apie sveiką požiūrį į į kūną yra itin aktuali, aktorė neseniai pripažino, kad gailisi, jog išvis ėmėsi ten vaidinti.

Gwyneth Paltrow

Anot jos, filmas – tikra katastrofa. „Kai pirmą dieną pasimatavau man skirtą kostiumą, nuėjau pasivaikščioti. Buvo labai liūdna ir nemalonu. Niekas į mane nežiūrėjo, nes buvau apkūni. Dėl kažkokių priežasčių moterims, kurios turi antsvorio, jie kurdavo siaubingus drabužius. Jaučiausi pažeminta, nes žmonės buvo negailestingi“, – sakė Gwyneth.

Suvaidinęs seriale „Gossip Girl“, aktorius Pennas Badgley netrukus gavo vaidmenį ir itin populiariame „Netflix“ seriale „You“. Ir nors jis aktoriui taip pat atnešė milžinišką populiarumą, pasirodo, kad savo vaidmens – Joe –  jis negali pakęsti.

Penn Bagdley

„Manau, kad tokius kaip jis, reikėtų smerkti. Jo motyvai paaiškėja iškart – praėjus vos 8 minutėms, kai prasideda serialas. Tai vyras,  kuris gali persekioti, gali nužudyti, manipuliuoti ir kankinti“, – sakė jis.

Tiesa, jis nemėgo ir kito savo vaidmens, seriale „Gossip Girl“.

Aktorius Robertas Pattinsonas išgarsėjo dėl vampyro Edwardo vaidmens „Saulėlydyje“, tačiau, pasirodo, kad jis taip pat nemėgsta šio personažo. „Jis – pats kvailiausias žmogus… Kuo daugiau skaičiau scenarijų, tuo labiau negalėjau jo pakęsti. Taip pat jis yra 108 metų skaistuolis, tad manau, kad problemų yra ir čia“, – sako R. Pattinsonas.

Robert Pattinson

Tikriausiai daug ką nustebins ir tai, jog aktorė Kate Winslet nemėgsta „Titaniko“. Pasirodo, kad moteriai dabar gėdingas kone kiekviena jos vaidybos detalė.

„Net ir mano amerikietiškas akcentas – negaliu jo klausyti, jis baisus. Tikiuosi, dabar jis geresnis. Man sunku žiūrėti į bet kokį savo vaidmenį, tačiau pažiūrėjusi „Titaniką“ sau pažadu, kad tai – paskutinis kartas“, – pripažino ji.

REKLAMA

Kate Winslet

Dar viena „Gossip Girl“ žvaigždė Blake Lively yra atvirai pasakiusi, kad jai buvo sunku vaidinti tokią privilegijuotą, tačiau kartu ir daug problemų turinčią merginą Sereną van der Woodsen. „Keista, kai žmonėms atrodo, kad žino tikrąją mane, tačiau jie nežino. Tikrai nesididžiuočiau kažką apsvaiginusi, pašovusi žmogų ir permiegojusi su kažkieno vaikinu“, – sakė aktorė.

Blake Lively

Pasirodo, žvaigždė serialo žiūrovams norėdavo siųsti kur kas pozityvesnes, geresnes žinutes. „Linija tarsi išnyksta… Ypatingai nepadėjo tai, kad serialo aktoriai, kurie vaidina įsimylėjelius, ėmė susitikinėti ir realybėje, o kostiumų dizainerių nuolat klausdavome, ar galima pasiimti drabužius namo?“ – užkulisius atskleidė ji.

Gražuolė Megan Fox, kuri suvaidino pirmuose dviejuose „Transformeriai“ juostose, yra sakiusi, kad jei reiktų, vaidintų ir trečioje dalyje, tačiau akivaizdžiai filmą niekino. „Negaliu blogai kalbėti apie šį filmą, nes jis man suteikė karjerą ir atvėrė visas duris. Tačiau nenoriu pataikauti. Žmonės suvokia, kad tai nėra filmas apie vaidybą. Kai tai suvoki, tampa netgi juokinga, nes kiekvieną kartą, kai kažkas sušunka „veiksmas“, tu žinai, kad arba bėgsi, arba rėksi, arba darysi abu“, – sakė ji.

Megan Fox

Dainininkė Cher yra suvaidinusi filme „Burlesque“. Deja, jai jis nepatiko. „Tai galėjo būti kur kas geresnis filmas. Man liūdna, kad jis nebuvo geras“, – sakė ji pridėdama, kad filmo režisierius Steve’as Antinas buvo „siaubinggas“.

Cher

„Prisimenu, kaip jis man pasakė, jog jam nesvarbu, ką sakau – jis norėjo filmuoti tik šokius“, – mintimis dalijosi Cher.

Katherine Heigl yra suvaidinusi ne vienoje romantinėje komedijoje, tačiau „Knocked Up“ tikrai nėra viena jos mėgiamiausių. 

REKLAMA

Katherine Heigl

„Šiame filme nemažai seksizmo. Jame moterys vaizduojamos kaip humoro jausmo neturinčios raganos. Kartais dėl to būdavo sunku. Kodėl turiu vaidinti tokią bjaurybę, kuri nužudo džiaugsmą? Kodėl moteris visuomet reikia rodyti būtent taip? 98 proc. laiko tai buvo puiki patirtis, tačiau šį filmą pamilti man buvo sunku“, – atviravo aktorė.

O štai žavusis Zacas Efronas nebuvo didžiausias „High School Musical“ fanas. „Jis nuveikė keletą smagių dalykų su kitais šauniais žmonėmis, tačiau iš tiesų jis tiesiog niekam tikęs vaikinas“, – vyrų žurnalui yra sakęs aktorius.

Zac Efron

Sunku patikėti, tačiau kritikos turi ir Danielis Craigas, kuris suvaidino Jamesą Bondą. 2015 metais paklaustas, ar ryžtųsi ir vėl jį suvaidinti, jis atsakė, jog geriau persipjautų sau riešus. „Šiuo metu to tikrai nedaryčiau, bet viskas su tuo gerai – kol kas man to nereikia. Viskas baigta. Noriu vaidinti kitką“, – sakė jis.

Visų skausmui, net ir burtininką Harį Poterį suvaidinęs Danielis Radcliffe’as nemėgsta vienos filmo dalies, „Haris Poteris ir netikras princas“.

Daniel Radcliffe

Pasirodo, kad jis nežiūri jos todėl, kad nesijaučia ten itin gerai vaidinantis. „Negaliu filmo pakęsti… Mano vaidyba labai vienoda, atrodau labai savimi patenkintas, ir viskas, ką bandžiau padaryti, tiesiog nesisekė. Geriausias mano filmas yra 5-oji dalis, nes ten matau progresą“, – sakė jis. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų