Vilkienė atkartojo nuogos Lopez nuotrauką: koks tavo vidus, toks tavo kūnas

Pikantiškomis nuotraukomis išgarsėjusi žvaigždžių trenerė Rasa Vilkienė savo gerbėjus visuomet žavėjo įspūdinga valia ir figūra. Dar visai neseniai moteris socialinėje erdvėje pasidalijo nuotrauka, kurią įkvėpė 51-erių atlikėja Jennifer Lopez. Dar šią savaitę žinoma dainininkė paviešino kadrą, kuriame ji yra visiškai nuoga.

18

Socialiniame tinkle ji pasidalijo nuotrauka, kuri it du vandens lašai panaši į J. Lopez.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilkienės nemokamos treniruotės negąsdina: paaiškino, kodėl už savas prašo užmokesčio

Minėtame įrašė ji teigė, kad nepaisant to, koks yra tavo amžius – visi gali turėti tokią figūrą.

„Aš žinau, kad sakoma, jog siela neturi nieko bendra su tuo, kas valgoma ar geriama, nes siela pati nei valgo, nei geria. Svarbiausia ne tai, kas iš išorės patenka į vidų, bet tai, kas iš vidaus išeina į išorę. Tai tiesa, nes koks tavo vidus, toks tavo kūnas...

Tačiau užuot tyrinėjusi šį argumentą, su malonumu pristatau savo tvirtą įsitikinimą: trokštančiam ir ieškančiam, siekiančiam gyventi Dievo baimėje ir norinčiam jį vieną dieną pamatyti, maisto ribojimas tiek jo kiekio, tiek kilmės atžvilgiu yra tiek pat svarbus kaip ir mąstymo bei kalbėjimo apribojimas.

Tai sveikata yra gera, jeigu ją palaiko reguliarus fizinio kūno mechaninis darbas. Normalus fizinio kūno darbas priklauso nuo oro, maitinimosi, pusiausvyros tarp aktyvumo bei poilsio ir proto būklės. Tai nesvarbu, ar tu esi žinoma pasaulio žvaigždė, ar paprasta moteris, siekis yra vienodas gyventi balanse tarp sielos ir kūno.

Sakysite susireikšmina, ne, tai atsakingas ir disciplinuotas, siekis patvirtinti, kad žmogus gali pažaboti savo išvaizdą, nepriklausomai kiek yra tau metų. Iš to seka tingumas – tai kūno kvailumas, o kvailumas – tai proto tingumas“, – instagrame rašė R. Vilkienė ir paviešino nuotraukų koliažą.


Rašyti komentarą...
Šnipštas
2020-11-29 10:18:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kur ta aprašomoji nuotrauka? Ko vertas toks straipsnis?
Atsakyti
0

T
Tv3.lt
2020-12-05 20:18:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
This is a facke!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų