Pašnekėkim apie buvusius „X faktoriaus“ dalyvius – kur ir ką jie veikia dabar

Jau šį sekmadienį TV3 eteryje spindės grandiozinio projekto ,,X faktorius. Žvaigždės“ super finalas. Ta proga, TV3 Play laidos ,,Pašnekėkim“ vedėjas Tomas, žiūrovus kviečia nusikelti į praeitį ir apžvelgtus buvusius „X faktoriaus“ nugalėtojus, bei dalyvius, kurie pavergė žiūrovų dėmesį ir širdis.

Kas paskatino sukurti epizodą apie projektą „X faktorius. Žvaigždės“?

Savaime suprantama, kad artėjantis finalas. Jis sukėlė šiokią tokią nostalgiją. Kol dar buvau mokykloje, mes su šeima sekmadienio vakarus, praleisdavome žiūrėdami „X-Faktorių“. Tad natūralu, kad projektui yra išsivysčiusi nostalgija ir smagu prisiminti senus veidus.

Na, o dar tokia puiki proga, apžvelgti praeitį prieš super finalą.

Kokios emocijos apėmė, prisiminus „X faktorių“? Kas nustebino?

Iš tiesų buvo nežmoniškai smagu kurti šį epizodą. Buvo labai smagu prisiminti ir iš naujo atrasti senus, bet pažįstamus veidus, ir panagrinėti kaip jiems sekasi dabar. Mane nustebino dalyvių daugiapoliškumas ir atsidūrimas visiškai skirtingose sferose po „X faktoriaus“. Pavyzdžiui, pirmojo „X faktoriaus“ nugalėtoja Giedrė dabar yra stambiųjų gyvūnų veterinarė, o vienas mėgstamiausių visų laikų „X faktoriaus“ dalyvių Thomas Tumosa dabar užsiima virtualios realybės video žaidimų kūrimu.

Ypač nustebino Žygimanto Gečo daugiapoliškumas. Žmogus užsiima begale veiklų. Tikrai stebėtina ir pagirtina.

Apie visa tai žiūrėkite čia: https://play.tv3.lt/pasnekekim-x-faktoriaus-nugaletojai-ir-zvaigzdes-kur-jie-dabar-11143968


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų