Vienas geriausiai apmokamų aktorių DiCaprio mėgsta įsigyti neįprastas prekes: atskleista, kam jis negaili pinigų

Leonardo DiCaprio šiandien mini ypatingą progą. Žinomam aktoriui šiandien sukako 46-eri. Daugelį metų buvo garsiausių ir geriausiai apmokamų aktorių sąraše. Per savo karjerą jis uždirbo apie 250 milijonų dolerių.

Leonardo DiCaprio
9

Užsienio žiniasklaida atskleidė, kam aktorius negaili pinigų.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Leonardo DiCaprio

Vyro aistra yra greiti automobiliai. Jis investavo į „Fisker Automotive“ prekės ženklą netgi buvo prekės ženklo ambasadorius. Tačiau galiausiai šis prekės ženklas bankrutavo. Taip pat žinoma, kad jis lenktyniavo „Formulėje E“, o garaže šalia kitų automobilių yra „Tesla Roadster“.

Beje, pirmasis aktoriaus automobilis buvo 1969 m. „Ford Mustang“, kuris kelis kartus sugedo kelyje.

Teigiama, kad jis neturi privačios jachtos, tačiau negaili pinigų jų nuomai. Kadaise jis išsinuomojo penktą pagal dydį jachtą pasaulyje, kurios vertė beveik 700 milijonų dolerių

 Taip pat neturi savo lėktuvo, tačiau jis labiau mėgsta keliauti privačiomis oro linijomis.

Aktorius dažnai užsiima labdaringu darbu. 2020 m. rugpjūčio 25 d. paskelbė, kad aplinkosaugos organizacija „Earth Alliance“, paaukos 5 milijonus dolerių Amazonės miškų fondui, kad išgelbėtų Amazonės miškus nuo gaisrų.

2010 m. jis išleido šimtą tūkstančių dolerių „Bono“ gitarai, o šie pinigai buvo skirti žemės drebėjimo aukoms Haityje. Jis taip pat daro gerus darbus per savo vardo labdaros fondą.

Kitas aktoriaus pomėgis yra tapyba. Pasak gandų, jis sukaupė įspūdingą paveikslų kolekciją, kuria labai didžiuojasi. Jis taip pat veikė kaip mobiliosios programos, atpažįstančios nufotografuotą paveikslėlį, investuotojas.

REKLAMA

Leonardo mėgsta neįprastas išdaigas. Kartą jis nusipirko Dorothy rubino batus iš „Ozo burtininko“, kad grąžintų juos iš privačios kolekcijos į Akademijos muziejų. Atsižvelgdamas į tai, kad aktorius myli šį filmą, jis galėtų pasilikti sau.

Aktorius žinomas kaip nekilnojamojo turto investuotojas. Kartą per kelis mėnesius jis įsigijo tris nekilnojamojo turto objektus netoli Los Andželo. Iš viso už daugiau nei 23 mln.

Be šio turto, jis turi du butus Niujorke, namą su vaizdu į vandenyną Malibu ir salą netoli Belizo. Ten jis ketino pastatyti prabangų SPA kurortą.

Vyras taip pat labai mėgsta gyvūnus, o prieš kelerius metus jis įsigijo spygliuotą vėžlį, kuris gali gyventi iki 120 metų. Suaugęs žmogus gali kainuoti iki 10 000 JAV dolerių.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų