Smurtavęs prieš žmoną Deppas sulaukė dar vieno smūgio: tai – tik pradžia

Šios savaitės pradžioje garsus Holivudo aktorius Johnny Deppas sulaukė nemalonaus nuosprendžio – jis pripažintas kaltu dėl smurto prieš buvusią žmoną, manekenę Amber Heard. Teisme aktorius bylinėjosi su „The Sun“, kurie buvo publikavę straipsnį, kuriame aktorių vadino „žmoną mušančiu“ vyru. 

5

Vis dėlto pasirodo, kad aktoriui tai – tik visų kitų nesėkmių pradžia.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Padėtas taškas: Deppas pripažintas kaltu dėl smurto prieš buvusią žmoną

Teigiama, kad santuokos su A. Heard metu aktorius ją sumušė net 12 kartų, tad teisėjas pareiškė, kad J. Deppas turėjo ir „monstrišką“ savo pusę. 

Tą pripažino ir jo darbdaviai – neseniai jis atleistas iš savo Gellerto Grinewaldo rolės juostoje „Fantastic Beats“, nepaisant to, kad kelios scenos jau buvo nufilmuotos. Šiam vaidmeniui netrukus bus renkamas naujas aktorius.

Anot amerikiečių teisininko Marko Stehpenso, tikėtina, kad pralaimėta byla J. Deppui apskritai gali sužlugdyti jo karjerą Holivude.

„Tai Deppą sužlugdys. Dabar jis tarsi užkeiktas. Dabar jis amžinai bus žinomas kaip žmoną mušantis vyras, girtuoklis ir narkomanas. Tai netgi bus užrašyta ant jo kapo“, – teigia advokatas.

Tuo tarpu pats aktorius teigė, kad prieš tokį teismo sprendimą kovos: „Mano gyvenimas ir karjera nebus nuspręsti šio momento“.

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, kad tikėtina, jog aktorius neteks ir kitų svarbių savo karjeros pasiekimų, pavyzdžiui, reklamos užsakymo iš „Dior“.

Aktorius visąlaik neigė, jog prieš Amber buvo pakėlęs ranką per tą laiką, kol jiedu susitikinėjo ir buvo vedę, t.y. 2015-2017 metais. 

Taip pat teisme aktorius ne kartą tikino, kad būtent pati A. Heard buvo ta, kuri jų santykiuose elgėsi agresyviai. 

Primename, kad poros santykiai nutrūko 2016 metais, kai A. Heard pateikė skyrybų prašymą, o teismas nurodė J. Deppui dėl įtariamo smurto nesiartinti prie buvusios žmonos.

Teisme J. Deppo naudai anksčiau yra liudijusi ir jo buvusi sužadėtinė, amerikiečių aktorė Winona Ryder, ir buvusi ilgametė partnerė, prancūzų dainininkė Vanessa Paradis.  

REKLAMA

Tačiau „The Sun“ advokatė pavadino aktorių „Džekilo ir Haido“ personažu, kuris „kontroliavo panelę A. Heard ir prieš ją fiziškai smurtavo“, ypač tuomet, kai būdavo apsvaigęs nuo narkotikų.   

„Atsakovai nustatė, kad jiems palaikant santykius būta gerokai daugiau nei vieno žmonos mušimo incidento“, – pirmadienį savo baigiamojoje kalboje sakė gynybos advokatė Sasha Wass.     

Kai kurie teisės ekspertai sako, kad netgi tuo atveju, jei teismas įpareigos „The Sun“ paneigti jo paskelbtą informaciją, J. Deppui bus sunku pataisyti savo reputaciją. 

„Manau, žala jau padaryta, – sakė Londono viešųjų ryšių specialistas ir krizių valdymo konsultantas Markas Borkowski. – Net jei jis laimės, tai bus Pyro pergalė.“

J. Deppas turi daugiau šansų sulaukti jam palankaus teismo sprendimo, nes pagal Anglijoje galiojančius griežtus įstatymus dėl šmeižto žiniasklaidai tenka pareiga pateikti įrodymų.    

Tokiu atveju vienam populiariausių Britanijos laikraščių gali tekti padengti didžiules teismo proceso išlaidas ir atlyginti žalą, žiniasklaidos sektoriui išgyvenant krizę, kurią dar pablogino koronaviruso pandemija.   

„The Sun“ pralaimėjus teisme, taip pat iškiltų grėsmė A. Heard karjerai Holivude.  

„Jeigu „The Sun“ laimės, A. Heard tikriausiai bus laikoma drąsia kovotoja prieš smurtą artimoje aplinkoje ir #MeToo arenoje“, – sakė šmeižto bylų advokatė Emily Cox. 

„Jeigu „The Sun“ pralaimės, A. Heard gali būti atstumta tų judėjimų ir Holivudo“, – pridūrė ji. 

Teisėjas A. Nicolas gali savo nuožiūra priteisti sumą žalai atlyginti šioje byloje, kurią britų žiniasklaida vadina „didžiausiu XXI amžiaus Anglijos teismo procesu dėl šmeižto“.   


Rašyti komentarą...
A
Austė Dūdonytė
2020-11-07 19:11:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia tas aktorius kuris vqidina filme "Karibų Pirtai,, Kapitonas Džekas Sperrau.
Atsakyti
0

A
Austėja Dūdonytė Šeimos Gyditojo Mindaug
2020-11-07 19:10:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jo čia tas aktorius iš "Karibų piratų,,Kapitonas Džekas Spperau.
Atsakyti
0

L
Linulka
2020-11-08 00:14:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
As netikiu, zmogus pragyveno 14m ir liudija jo naudai. Juk per tiek metu visko galejo buti. Nors galejo ji ir neliudyt, nes del tos ale aukos ja paliko. Visi video, kur is pacio Depo tyciojamasi, kai jis ten guli ant grindu, arba ligoninej jos ale sumustas, kur visi sitie irodymai?! Kaip galima tyciotis is apsvaigusio zmogaus,padek,tai nesistebiu, kad ji agresyviai galejo isprovokuot. 2m bendro gyvenimo ir zmogus i zveri pavirto. Nu pasakos. Yra zmones provokotariai ir is bet kokio ramaus zmogelio pavers zveri.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų