Mirė „BIX“ narys Gibavičius: Samas jį vadina vienu ryškiausių grupės šviesulių

Šį antradienio vakarą oficilioje grupės „BIX“ „Facebook“ paskyroje pasirodė liūdna žinia – mirė grupės bosistas Skirmantas Gibavičius.

Skirmantas Gibavičius ir Saulius Urbonavičius-Samas (tv3.lt fotomontažas)

Naujienų portalui tv3.lt šią žinią patvirtino ir grupės lyderis Saulius Urbonavičius-Samas.

Antradienio vakarą grupės „BIX“ „Facebook“ paskyroje pasirodė žinia: „R.I.P. Liūdna žinia! Mus paliko SKIRMA. Tegul jam visos visatos jėgos suteikia ramybės. Bix istorijoje tu švietei ryškiai. AČIŪ TAU! Ilsėkis, brolau…“

S. Urbonavičius-Samas vėliau pasidalijo savo mintimis apie buvusį grupės narį. „Tai – vienas iš ryškiausių mūsų grupės narių, su kuriuo mes įrašėme geriausius albumus, ir kartu praleidome bene 15 kūrybingų metų – ir koncertuodami, ir važinėdami po visą pasaulį su grupės turais. Turėjome labai gerą laiką. Labai gaila. Bet jis taip ir liks ryškiausias šviesulys mūsų „BIX“ istorijoje“, – sakė jis.

Tiesa, jau kurį laiką Skirmantas ir Saulius bendravo minimaliai. „Paskutiniu metu mes nesimatėme ilgokai, mūsų keliai išsiskyrė. Jo gyvenimas susiklostė gana sunkiai. Tik gaudavau žinių apie jį, ar kaip jis laikosi. Tarp mūsų bendravimo jau buvo mažai, o taip pat ji stipriai spaudė liga“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų