Parodė, kaip išvirti tobulą kiaušinį be lukšto: viskas paprasčiau nei galvojote

Praėjusį sekmadienį TV3 laida „La maistas“ svečiavosi pusryčių restorane „Kavos era“. Restorano šefė Živilė ir Tomas Rimydis bei Vylius Blauzdavčius pasidalino nuostabiais receptais, kuriuos galėsite pasigaminti savaitgalio pusryčiams, kai niekur nereikia skubėti ir galima ramiai pasimėgauti gardumynais kartu su visa šeima. Tad, žiūrėkite ir semkitės idėjų!

Grilio ekspertas Vylius Blauzdavičius gamino virtų bulvių blynelius su sūriu ir kukurūzais. Istorinės virtuvės žinovas, profesionalus virtuvės šefas Tomas Rimydis gamino omleto suktinį su sūdytu upėtakiu. Jis, kaip visada, ne tik gamino, bet ir turėjo ką įdomaus papasakot.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nuostabios idėjos vėlyviesiems savaitgalio pusryčiams

Restorano „Kavos era“ virtuvės šefė Živilė paruošė pusryčių skrebutį su avokadu, burokėlių humusu ir be lukšto virtais kiaušiniais. Ji pasidalino patarimais ir pademonstruos, kaip išvirti tobulą kiaušinį be lukšto.

„Čia yra apie 2 litrus vandens. Į jį pilame apie 100 gr. acto. Mes naudojame obuolių actą, jį rekomenduočiau ir kitiems. Užverdame vandenį ir šiek tiek palaukiame“, – pasakoja Živilė.

Sumušusi į vandenį kiaušinius, ji nurodo, kad jeigu kiaušinio baltymas limpa prie dugno, puodą pamaišykite, kad sukeltumėte jame „sūkurį“.

„Laiko, kiek reikia virti nėra. Vieni sako, kad reikia virti 3 min, 4 min, bet iš tikrųjų laiko nėra. Turime patys matyti [kada išvirė]. <...> Kad kiaušinis išvirė suprasti galime, kai baltymas pasidaro kietas, o trynys būna dar minkštas“, – pasakoja Živilė.


Rašyti komentarą...
S
Stebuklas
2020-10-21 19:35:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko naujo. Apie 1973m mokykloje moke taip virti kiaušus per darbų pamoką
Atsakyti
-2

S
Senelė
2020-10-22 10:40:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bezdielnikai, jūs bezdielnikai. Mes penktoj klasėj per "Namų ruošos" pamokas jau buvom išmokę. Ot asai, ot tai virtuvės šefai...
Atsakyti
-1

J
Janina
2020-10-22 20:58:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ką galvojate jie kažką naujo iš randa tiesiog pasiskaito iš sovietinių laikų knygų ir parodo kaip savo išradimo čia nieko naujo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų