Skandalingosios „Okna“ žvaigždės širdis – užimta: nustebino viena detalė

Atviras, bet atsargus. Sentimentalus, bet  ciniškas. Optimistas, tačiau didelis niurzglys. Jis – Dimitrijus Nagijevas. Aktorius, šoumenas, vienas populiariausių ir žinomiausių TV laidų vedėjų, kurio vardas nuo „Langų“ (Okna) laikų asocijuojasi su žodžiu „skandalas". Dabar jis nė neprimena to ilgaplaukio skandalisto.

 Dmitrijus Nagijevas (nuotr. asm. archyvo)
28

53-ejų rusų aktorius ir TV laidų vedėjas neseniai, vienoje laidoje, prisipažino, kad jo širdis užimta.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dmitry Nagiyev pokyčiai

Savo asmeninį gyvenimą slepiantis vyras prisipažino, kad eidamas į viešumą su mylimąja stengiasi į save neatkreipti dėmesio: „Jei su mylima moterimi einame į spektaklį, sėdime skirtingose salės pusėse.“

Toks pareiškimas nustebino daugelį. Skandalingasis aktorius visuomet stengėsi nuslėpti savo romanus. Nors oficialiai jis buvo vedęs televizijos laidų vedėją Alice Sher ir su ja susilaukė sūnaus Kirilo, tačiau vyras turi ir nesantuokinių vaikų. Kalbama, kad Dmitrijus turi dar vieną sūnų ir dukrą, tačiau aktorius jų visuomenei niekada nepristatė. Žinoma, jis nekalba ir apie jų mamas.

Visuomet savo asmeninį gyvenimą slėpęs po devyniais užraktais, dabar aktorius tampa atviresnis: daug pasakoja apie savo vaikystę – valdingą motiną, kuri iki šiol aktyviai dalyvauja sūnaus gyvenime, su skausmu prisimena veido nervo paralyžių, ištikusį paskutiniais studijų metais, 18 metų trukusias vedybas ir skausmingas skyrybas su Alisa, apie sūnų aktorių Kirilą Nagijevą, skandalinguosius „Okna“ laikus, apie naujus kino projektus, meilės paieškas ir prisipažįsta,  jaučiasi išsiilgęs tėvystės, todėl labiausiai jį nudžiugintų frazė: „Brangusis, aš laukiuosi“.

 


Rašyti komentarą...
s
sovenking
2020-10-17 07:01:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetаinė suaaugusiėms, nоrintiems sūsirasti paartnerį, nоrintiеms pаšimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų