Žemaitė – apie tai, kodėl jai nepavyko pereiti „Kėdžių iššūkio“ etapo: dabar viskas būtų kitaip

Populiarusis TV3 televizijos šou „X faktorius. Žvaigždės“ kviečia pasisakyti žiūrovus ir sugrąžinti į projektą jiems labiausiai patikusią žvaigždę. Po „Kėdžių iššūkio“ paaiškėjus dvylikai projekto finalistų, šou teisėjai nusprendė – vieną iškritusį dalyvį grąžins žiūrovai balsuodami.

„Kėdžių iššūkio“ etapo neperėjusi Gerda Žemaitė su operatoriumi pasakojo, kad labai norėtų sugrįžti į didžiąją sceną. 

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerda Žemaitė papasakojo apie dalyvavimą muzikiniame projekte

Naujienų portalui tv3.lt G. Žemaitė sakė, kad žino, kodėl jiems nepavyko pereiti „Kėdžių iššūkio“ etapo.

„Esu labai savikritiška. Tikrai nelaikau savęs puikia dainininke. Šiame projekte dalyvauja daugybę žmonių, kuriems scena nėra svetima ir jie jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Man adrenalinas kišo šiek tiek koją. Trūko ir pamokų. 

Faktas, kad labai aiškiai dabar matau savo klaidas. Mačiau, kad jaučiausi kiek susikausčiusi. Tai labai kišo koją. Pirmą kartą dainuoti bijojau labiausiai, antrą kartą ne taip. Galvoju, kad trečias kartas būtų geresnis. Jeigu pavyktų tęsti kovą šiame projekte, dėtumėme visas pastangas, kad pasirodytumėme kuo geriau“, – kalbėjo pašnekovė.

Gerda tikino, kad tai jai nauja patirtis, todėl nori tęsti dalyvavimą projekte: „Mums tai yra iššūkis, bet tikrai labai įdomus. Žinoma, kad norime tęsti kovą projekte. Norime pakovoti, nesvarbu, kad nejaučiame konkurencijos, tačiau įdomu į tai pažvelgti kaip į žaidimą. Smagu rinktis dainą ir ruoštis pasirodymui. Daug teigiamų dalykų...“

REKLAMA

Anot moters, jai nė kiek neapmaudu, kad komisija nusprendė, jog šį kartą jie netęs kovos projekte. „Šiek tiek tikėjausi, kad pateksiu į kitą etapą, tačiau buvau nusiteikus, jeigu ir iškrisiu, tuomet tikrai nebus didelio nusivylimo. Mačiau kitus dalyvius, kurie buvo labai pasiruošę. Labai džiaugiuosi ir už juos. Nemanau, kad mes buvome už kažką vertesni tęsti šią kovą. Man visi pasirodymai paliko įspūdį. Pritariu komisijos pasirinkimui“, – atvirai kalbėjo ji.

G. Žemaitė juokėsi, kad dabar nė kiek nebijotų ir vesti žinias: „Adrenalinas ir patirtis yra labai naudinga žmogui. Atrodo, kad nėra nieko baisiau už didžiąją sceną. Dabar tikrai nebijau nieko. Nebijočiau net žinias vesti. Tikrai, kad nebūtų taip baisu.“

Kviečiame balsuoti portale „xfaktorius.lt“ ir sugrąžinti tą dalyvį, kuris yra verčiausias tęsti kovą muzikiniame projekte.

„X faktoriuje. Žvaigždės“ sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
J
Jurate
2020-10-09 14:02:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu gal lik savam kaili
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų