Dėl nepavykusios santuokos su princu Charlesu Diana kaltino ir jo tėvus: jie sūnui kai ko nedavė jau vaikystėje

Princesės Dianos ir princo Charleso santuoka niekuomet nebuvo pavyzdinė, o slapčiausias jų gyvenimo detales žinojo visas pasaulis. Vis dėlto pasirodo, kad dėl dalies jų nesutarimų, Diana kaltino ne ką kitą, o… princo tėvus.

Princesė Diana su šeima (nuotr. SCANPIX)
4

Naujausioje knygoje apie karališkąją šeimą paliečiama ir Dianos bei Charleso santykių bėda.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dėl nepavykusios santuokos su princu Charlesu Diana kaltino ir jo tėvus: jie sūnui kai ko nedavė jau vaikystėje

Knygoje „Prince Philip Revealed“ rašoma, jog dėl to, kaip princas Charlesas  buvo auginamas, jis nesugebėjo nė paliesti savo paties žmonos.

Anot rašytojos Ingridos Seward, princesė Diana visuomet teigė, kad princo Charleso „emocinis susilaikymas“ atėjo iš vaikystės. „Diana buvo įsitikinusi, kad jei princas Charlesas būtų užaugintas normaliomis sąlygomis, jis gebėtų geriau pasidalinti savo emocijimos“, – rašoma knygoje.

„Vietoje to ji tikino, kad jo jausmai buvo uždusinti dar vaikystėje. Remiantis Diana, ji niekuomet nejautė fizinių pojūčių meilės iš savo tėvų. Tik jo auklės rodė jam šiltus jausmus, tačiau, anot Dianos, tai nėra tas pats, kas būti apkabintam ar pabučiuotam tėvų. Charlesui to patirti neteko. Kai jis sutikdavo savo tėvus, jie niekuomet neapsikabindavo – spausdavo vieni kitiems rankas“, – teigiama „Prince Philip Revealed“.

Negana to, princo Charleso tėvas princas Philipas ne itin dalyvavo svarbiais sūnaus gyvenimo momentais. Pavyzdžiui, teigiama, kad jis apsilankė tik pirmuose 8-iuose savo sūnaus gimtadienio vakarėliuose.

REKLAMA

„Net nepaisant tų laikų standartų, Philipas ir Elizabeth savo vaikų išties beveik nematė“, – teigė I. Seward.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad prašymą skirtis princas Charlesas ir princesė Diana davė dar 1992-aisiais, tačiau galutiniai parašai buvo padėti tik po 4 metų. Būtent tada, anot karališkosios šeimos ekspertės Ingrid Seward, jiedu rado ramybę ir taiką.

Kaip ji teigė dokumentinėje juostoje „Karališkoji šeima kare“, princesė Diana, kai jai buvo 35 metai, I. Seward pripažino, kad priešiškumas tarp jos ir jos vyro išsisklaidė būtent tą akimirką.

„Jų skyrybų dieną (1996-ųjų rugpjūčio 28-ąją), ji kartu su Charlesu atisėdo ant sofos ir abu ėmė verkti. Tai buvo beprotiškos skyrybos, tačiau tuo metu, kai skyrybos galiausiai pasiekė tašką, jie sutarė kur kas geriau“, – pridėjo karališkosios šeimos ekspertė.

Tiesa, skirtis jie nusprendė anksčiau – kai princui Williamui tebuvo 14, o princui Harry – 11 metų. Įdomu tai, kad minėtoje juostoje paaiškėjo, jog iš tiesų jiedu skyrėsi kur kas daugiau kartų, o štai 1994 metais Charlesas televizijoje pripažino, kad nuo tos akimirkos, kai jų santuoka tapo „nepaitaisomai suirusia“, jis Dianą yra išdavęs.

Po metų, 1995-aisiais, Diana paliudijo, kad Charlesas tuo metu turėjo romaną su Camilla Parker Bowles, kurią šiuo metu yra vedęs. „Na, santuokoje buvome net tryse, todėl darėsi kiek ankšta“, – tąkart rėžė ji.

Praėjus vos kelioms savaitėms nuo interviu su Martinu Bashiru, kuriame Diana atvirai pasakė, kad „santuokoje mes esame tryse“, princesė sulaukė neformalaus karalienės laiško. Jį atnešė karališkųjų rūmų pasiuntinukas, laiškas buvo užantspauduotas Windsoro štampu, rašytas ranka.

REKLAMA

1995 metų lapkritį transliuotą televizijos laidą tuo metu žiūrėjo beveik 23 milijonai žmonių. Diana teigė, kad princas Charlesas palaiko artimus santykius su Camilla, kuri, nors ir pati turėdama šeimą, visuomet buvo „trečias asmuo santuokoje“. Tokie drąsūs moters pareiškimai nepatiko karalienei, kadangi tai visuomenei atvėrė gilias šeimos žaizdas.

„Konsultavausi su Canterbury Arkivyskupu, su mūsų premjeru ir, žinoma, su pačiu Charlesu. Visi nusprendėme, kad tinkamiausia šios sumaišties išeitis – jūsų skyrybos“, – rašoma karalienės laiške.

Nors jau trejus metus buvo kalbama, kad karališkoji santuoka subyrėjo, jos jie formaliai nebuvo nutraukę. Televizijos laidoje Diana sakė, kad skyrybų ji nenorėtų, dėtų pastangas išsaugoti santuokai, tačiau jai norisi aiškumo, o jei ir toliau jie santykiuose bus ne dviese – tikslo juos tęsti nebėra. Vis dėlto, karalienės laiškas ir galutinis jos žodis viską sudėliojo į vietas.

Toks karalienės poelgis labai nepatiko nepabijojusiai prieš karališkąją šeimą žodžio tarti Dianai, todėl ji nieko nelaukusi viešai pasakė: „Va tau ir turtuoliai! Jie netgi nusprendžia, ar aš turiu skirtis, ar ne!“.

Praėjus metams po oficialių skyrybų, Diana žuvo tragiškoje avarijoje Paryžiuje.


Rašyti komentarą...
n
nesąmonė
2020-10-10 21:41:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip galima taip sakyti juk princas mylėjo Camila, Diana buvo tik kaip simbolis karališkai šeimai
Atsakyti
0

s
safetca
2020-10-11 06:39:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pаžinčių svetаinė suаugusięms, nоrintiеms sūsirasti partnerį, nоrintiеms pašimylęti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų