Viešumoje pasirodė neseniai susižadėjusi Krysko: nuo veido nedingo šypsena

Ketvirtadienio pavakarę į naująjį verslo centrą „Magnum“ Kaune rinkosi grožio ir meistrystės gerbėjai – pasveikinti su įkurtuvėmis čia atsidariusios grožio studijos „MAESTRO“, rašoma pranešime spaudai.

Grožio salono atidarymo šventė (nuotr. Organizatorių)
43

Jos įkūrėjai Juozas ir Šarūnė Proškevičiai – šeima, kurianti grožį ir tęsianti tarpukario Kauno istoriją menančią kirpėjų dinastiją: Kauno damų ir ponų šukuosenomis rūpinosi Juozo seneliai Juozas ir Regina Rupšiai, mama Rasa Proškevičienė, o pastaruosius du dešimtmečius – ir aukščiausias meistrystės tradicijas tęsiantis Juozas.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viešumoje pasirodė neseniai susižadėjusi Krysko: nuo veido nedingo šypsena

Kartu su žmona Šarūne naujuoju salonu besirūpinantis Juozas sako, kad studijos vieta pasirinkta ne atsitiktinai: „Šiuolaikinę dvasią atspindintis verslo centras „Magnum“ – tai tarsi moderni naujojo Kauno širdis, tad mums, grožio kūrėjams, visada einantiems vienu žingsneliu priešakyje, tokia koncepcija labai artima. Kita vertus, vieta – tai tik maža dalis grožio studijos sėkmės. Esmių esmė yra čia dirbantys žmonės, o juos mums pavyko pritraukti itin gabius ir talentingus. Štai kodėl studija pavadinta „MAESTRO“ – nes kiekvienas čia dirbantis meistras toks ir yra – savo srities maestro!“

Šią koncepciją pabrėžė ir iškilminga studijos atidarymo akimirka – kai vakaro vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė perkirpti kaspiną pakvietė visus meistrus.

Vienas didžiausių mieste ir šalyje

222 kv. m plote įsikūrusioje grožio studijoje darbuojasi 26 grožio profesionalų komanda, siūlanti platų paslaugų spektrą – nuo plaukų puoselėjimo procedūrų iki proginių šukavimų, rankų ir kojų priežiūros, makiažo ar kosmetologijos paslaugų.

REKLAMA

Originaliu studijos interjeru ir funkcionaliu darbo zonų bei erdvių išplanavimu „MAESTRO“ studijoje pasirūpinusi interjero  dizainerė Dovilė Bukauskaitė sako šiuo darbu norėjusi sukurti išskirtinę ir kartu verslo centro modernumui atliepiančią estetiką.

„Lankytoją pasitinka erdvė be kontūrų, be griežtai atribojančių sienų. Foniniame monochromo kolorite didžiausias dėmesys tenka čia dirbantiems žmonėms, jų kuriamoms spalvoms ir grožiui. Todėl dekoras saikingas, neblaško detalėmis. Salono funkcijos išdėstytos ratu, aplink centrinę šerdį, kur visą dieną ir verda pagrindinis „MAESTRO“ gyvenimas,“ – pasakoja interjero dizainerė.

„Studija, kurioje kiekvienas meistras gali išskleisti savo sparnus ir mėgautis laisve – tiek naudodamas jam tinkamiausią kosmetiką, tiek kurdamas ir mėgaudamasis erdve; tai simbolizuoja ir interjere nutūpę šviestuvai-paukščiai,“ – pasakoja „MAESTRO“ studijos bendraautorė ir  rūpestinga šeimininkė Šarūnė Proškevičienė. Pasak jos, kiekviena detalė salone apgalvota taip, kad kilstelėtų visos grožio industrijos kartelę. Pavyzdžiui, didžiulis dėmesys buvo skirtas patogumo sprendimams: pasirinktos komfortiškos masažinės galvos plovyklės, investuota į galingą oro vėdinimo sistemą, spalvų neiškraipantį ir akių nealinantį apšvietimą. Ir, žinoma, pagalvota apie malonias smulkmenas, kuriančias išskirtinę studijos dvasią: kiekvieno kliento čia laukia putojančio gėrimo taurė, kava iš rankų darbo puodelių, veganiški desertai.

Pasveikinti „MAESTRO“ kolektyvą su įkurtuvėmis susirinko gausus būrys draugų – pramogų, sporto, verslo žvaigždės, tarp jų - ir 69 danguje grupės atlikėjos bei šiuo metu į Lietuvą grįžę Darius ir Gintarė Songailos.

Tiesa, daugiausiai fotografų blyksčių sulaukė atlikėja Karina Krysko, kuri dar visai neseniai pranešė netikėtą žinią, jog susižadėjo su Jeronimu Miliumi.

Moteris, rodos, kad švyti iš laimės, o nuo jos veido nedingo šypsena.


Rašyti komentarą...
L
Lordas
2020-09-18 21:10:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip tik pakeičia sugulovus taip ir vėl švyti ir lenda į eterį iš,kaip negeda,kuo čia y turi girtis tos blankios Lietuvos provincijos žvaigždutės ale
Atsakyti
-3

D
Ditka
2020-09-18 13:45:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karina šaunuolė linkiu jai laimės su Milium.
Atsakyti
-2

E
Edita
2020-09-18 13:48:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Abu patinkat kalbu apie jūsų darbą
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų