Aktorė Lukaitė – apie naują iššūkį gyvenime ir neįkainojamą patirtį vos antrajame kurse

Jau prasidėjęs žiūrovų ilgai lauktas muzikinis projektas „X faktorius. Žvaigždės“ tapo tikru iššūkiu jo dalyviams – žinomiems žmonėms, kurie nėra profesionalūs pop scenos dainininkai. 

Kristina Rimienė ir Austėja Lukaitė (nuotr. Organizatorių)
5

Tai, kad šio projekto scena – tikras iššūkis, pripažįsta ir aktorė Austėja Lukaitė, šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ viešnia.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aktorė Lukaitė – apie naują iššūkį gyvenime ir neįkainojamą patirtį vos antrajame kurse

Austėja neslepia, kad lipant ant scenos kojos dreba ir jai, mėgstančiai iššūkius ir žinančiai, ką reiškia stovėti prieš publiką. Receptas, padedantis jai eiti į priekį ir nesustoti yra nesudėtingas – daugiau dirbti, per daug neanalizuoti nesėkmių, nes tai – jau praeitis, koncentruotis į tai, kas dar bus. 

Svarbiausia – eiti į priekį

Šis receptas aktorei ne tik padeda nesustoti, bet ir atveria daug naujų galimybių. Viena jų – dalyvavimas muzikiniame projekte „X faktorius. Žvaigždės“. Sulaukusi prodiuserio skambučio Austėja nedvejodama ištarė taip – nuotykiai jai patinka, tad nėrė į šią savotišką avantiūrą stačia galva, nė akimirkai nepamiršdama atsakomybės jausmo ir pasiryžimo daug dirbti, juk visa tai jai – nauja.

Austėja dainuoja nuo penkerių metų, po muzikos mokyklos ji pasirinko mokytis operinio dainavimo, tačiau šiandien ji – aktorė.

„Taip, tai tiesa, aš turėčiau būti operos solistė, gavau puikų išsilavinimą, tačiau dabar aš galiu daryti tai, ką aš noriu – visko po truputį“, –  juokiasi laidos viešnia, nors ir pratusi prie scenos, tačiau vis dar jaučianti jaudulį. 

REKLAMA

Dalyvavimas šiame muzikiniame projekte merginai reiškia daug darbo ir pastangų, ji nesitiki laimėti jo vien todėl, kad turi operinio dainavimo patirties, juk pop scena yra visiškai kitokia.

„Aš pop muzikos dainuoti nemoku ir žinau, kad tai yra labai sunku. Todėl ir nelaikau savęs čia kažkokia lydere, tikrai ne, nes yra žmonių, kurie puikiai sugeba dainuoti ir be jokių mokslų“, – savo galimybėmis laimėti projektą suabejoja Austėja, kuriai šis iššūkis – nauja, bet labai reikalinga patirtis. Pačiame projekte ji pasirengusi dirbti iš visų jėgų, kad būtų pasiruošusi jam 200 procentų.

Kelias į sėkmę 

Austėjos kelias į sėkmę ir žmonių širdis prasidėjo labai anksti, o pirmasis vaidmuo italų kurtame detektyviniame filme jai paliko neišdildomą įspūdį. 

„Man tai buvo visiškas wow – įsivaizduokite, aikštelėje gal penkiasdešimt žmonių, aš – antro kurso studentė, tačiau ta patirtis pasėjo kažkur giliai manyje tą gerą sėklą tam, ką aš dabar darau“, – apie savo aktorystės pradžią pasakoja Austėja, kuriai filmavimo aikštelė iki šiol prilygsta mažam stebuklui.

Laidos vedėjos Kristinos Rimienės paklausta apie savo vaidmenis, Austėja atskleidžia, kad mylimiausias jos vaidmuo, kurį atlieka jau ilgai – Esmeraldos iš miuziklo „Paryžiaus katedra“. Jei anksčiau ji dažnai atlikdavo sekretorės vaidmenis, tai pastaruoju metu vis dažniau tenka vaidinti nėščiąsias.

Apie tai, koks koncertas jai paliko didžiausią įspūdį, kodėl verkia jos senelis ir koks didžiausias kuriozas nutiko scenoje, laidos žiūrovai turės galimybę išgirsti jau šį sekmadienį.

REKLAMA

Gėlės, įkvepiančios pergalei

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ rubrikos „Floristinis desertas“ vedėja, floristikos dizainerė K. Rimienė džiaugiasi taip pat galinti prisidėti prie neeilinio muzikinio projekto „X faktorius. Žvaigždės“. Jos kuriamos gėlių kompozicijos papuoš projekto Žaliąjį kambarį, kuriame dalyviai lauks savo pasirodymo eilės. 

Floristikos dizainerė atskleis vienos tokios kompozicijos kūrimo paslaptis – ekraną užkariaus ryškiaspalvės vasariškos gėlės, galinčios įkvėpti ir labiausiai nerimaujantį projekto dalyvį pergalei. Žiūrovams beliks mėgautis spalvomis, o vakare – įsijungus „X faktorius. Žvaigždės“ muzikinį projektą – išsirinkti savo favoritą ir sekmadienių vakarus leisti kartu su muzika.

 „Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų