TV3 šiandien siūlo pamatyti juostą apie Merkurį: didžioji dalis viso to dar nematyta

TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 šiandien siūlo daug turinio apie meilę ir grožį pradedant Godos ir Rolando Alijevų meilės istorijos nagrinėjimu laidoje „Prieš srovę“ ir baigiant meilės serialais.

Freddie Mercury (nuotr. Organizatorių)
3

Antradienį 19:30 per TV3 ir 20:30 per TV3 Play kviečiame žiūrėti publicistinę laidą „Prieš srovę“. Šiandien laidoje buvęs Godos Alijevos vyras Rolandas pasakos apie jų šeimos griūtį. „Sunku ir pavojinga turėti gražią moterį šalia savęs, visi jos nori“, – sako Rolandas. Ar gali būti, kad dabar Goda leidžia laiką su buvusiu Mios vyru?

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 šiandien siūlo pamatyti juostą apie Merkurį: didžioji dalis viso to dar nematyta

Per TV6 13.30 val. realybės šou „Top modeliai“. Šiame realybės šou kartu gyvenančios merginos mokosi ne tik modelio darbo ir gauna grožio pamokų, bet ir išmoksta tvarkytis įtampos kupinose situacijose, su kuriomis susiduriama pramogų verslo užkulisiuose. Merginų lauks ir sunkūs išbandymai – ne tik triukšmingi vakarėliai, bet ir ryžtas esmingiems išvaizdos pokyčiams bei šokiruojančioms fotosesijoms..

TV8 15 val. turkiška melodrama „Aistros kaina“. Feratas – šaltakraujis nusikaltėlis, nė nedvejodamas galintis atimti žmogui gyvybę. Asli – romantikė, savo profesijai atsidavusi gydytoja, norinti visiems padėti. Juos, skirtingus tarsi diena ir naktis, sujungia negailestingas likimas. Gydytojos Asli gyvybę gali išgelbėti tik rūstus ir niekuo nepasitikintis Feratas. Gyvybės kaina – santuoka. Ar santykiai, prasidėję baime ir ašaromis, gali padovanoti meilę? Ar romantiškoji Asli pažadins šilumą rūstaus Ferato širdyje ir jausminga istorija taps laimingos meilės legenda?

Go3 siūlo žiūrėti dokumentinį filmą apie kultinį atlikėją Fredį Merkurį. Šiame unikaliame dokumentiniame filme panaudota didžiulė interviu su Fredžiu archyvinė medžiaga, taip pat koncertai, vaizdo įrašai ir asmeninė medžiaga – didžioji dalis jos dar nematyta. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų