Pirmąkart uždainavusi Žemaitė negailėjo pagyrų ypatingam žmogui: aš tikrai matau, kad jis – didesnė žvaigždė nei aš

Šį sekmadienį prasidėjo ilgai lauktas naujas „X faktoriaus. Žvaigždės“ sezonas, kuriame – gausybė puikiai žinomų veidų. Tiesa, visi jie žinomi dėl visai kitokių priežasčių, nei dainavimas, vis dėlto projekte save išbandys būtent muzikine prasme.

Daugelis nustebo pirmoje laidoje išvydę „TV Pagalbos“ žvaigždę Gerdą Žemaitę, kuri ne tik uždainavo, bet ir pristatė savo scenos partnerį, tos pačios laidos operatorių Remigijų Sinkevičių.

Dar prieš lipdama ant scenos, Gerda papasakojo, kas juos su Remigijumi sujungė. „Kiekvieną dieną dirbu „TV pagalboje“, 5 dienas per savaitę, ir labai daug laiko praleidžiu su savo kolega operatoriumi. Ir mes kažkaip važiuodami dainuojame. Mums nusibosta to radijo klausytis, tai labai smagu, kad galime kartu padainuoti“, – „TV pagalbos“ užkulisius atskleidė G. Žemaitė.

Tiesa, Gerda pripažino – viena „X faktoriaus“ scenoje pasirodyti ji tikriausiai niekuomet nebūtų išdrįsusi, būtent todėl kreipėsi į kolegą, kurį vėliau netgi pavadino savo sėkmės talismanu.

Gerda Žemaitė su partneriu

„Kadangi man didžioji scena yra labai baisi, aš jo paklausiau, ar jis negalėtų man kolegiškai pagelbėti? Jis mielai sutiko, todėl šį vakarą žiūrovams ir komisijai turiu staigmeną. Mes turime visiškai šviežią, niekur negirdėtą, niekur neleistą dainą, kurią kelyje mes jau esame atrepetavę“, – sakė moteris apie kūrinį „Tikėk“.

O štai Remigijus nusiteikęs kur kas drąsiau: „Aš nežinau, mano ta baimė tokia 50 ant 50. Nei bijau, nei nebijau. Aš neinu į konkursą – aš einu tik palaikyti.“

REKLAMA

Išgirdė Remigijaus ir Gerdos kūrinį, „X faktoriaus“ teisėjai – Saulius Urbonaivičius-Samas, Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Justė Arlauskaitė-Jazzu – išties liko nustebę, gyrė G. Žemaitės ir R. Sinkevičiaus kūrinį.

„Smagu, kad čia mes galime pamatyti tokį naują darinį. Ir aš manau, kad jūs grupėse ir toliau sėkmingai galėsite konkuruoti“, – po pasirodymo sakė Samas.

O štai laidos vedėjų – Mindaugo Stasiulio ir Mindaugo Rainio – paklausta, ar nebijo, kad daug dėmesio sulaukęs Remigijus užgoš ją pačią, žinoma moteris neslėpė: „Aš dabar jau tikrai matau, kad jis – didesnė žvaigždė nei aš, bet aš tuo labai džiaugiuosi, nes man tokioje didelėje scenoje fainiau būti kažkieno šešėlyje.“

Visą ištrauką apie Gerdą ir Remigijų pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.

TRANSLIACIJOS ĮRAŠAS:


Rašyti komentarą...
J
J
2020-09-06 22:26:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks čia X faktorius jei dainuojama pagal fonogramą..........
Atsakyti
-3

a
as
2020-09-07 01:09:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
matai kame reikalas... O aš ir galvoju, prasidėjo naujas "TV pagalbos" sezonas, o istorijos kartojamos senos. Matyt, repetavo ir nieko naujo nenufilmavo.
Atsakyti
0

D
Dina
2020-09-06 22:43:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai nuobodus ir neįdomus projektas šiemet. Labai.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų