To dar nebuvo: atspėk, kas dalyvaus projekte „X faktorius. Žvaigždės“ ir laimėk prizų!

Jau rugsėjo 6 d. TV3 ekranuos žiūrovai išvys naująjį šou „X faktorius. Žvaigždės“. Žiūrovų laukia visiškai kitoks, išskirtinis populiariojo šou „X faktorius“ sezonas - šiemet dėl nugalėtojo vardo varžysis Lietuvos įžymybės.

Kad laukti projekto būtų dar įdomiau, kviečiame paspėlioti – kas gi tie įžymūs žmonės, pasiryžę uždainuoti ir užlipti ant didžiosios šou scenos?

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To dar nebuvo: atspėk, kas dalyvaus projekte „X faktorius. Žvaigždės“ ir laimėk prizų!

Septynerius metus „X faktorius“ buvo žiūrimiausias šou Lietuvoje. Šiemet pasikeičia ne tik šou koncepcija, bet ir pavadinimas – jis virsta į „X faktorius. Žvaigždės“. Aštuntame projekto sezone dalyvaus kviestinės įžymybės, kurie nėra profesionalūs dainininkai ar muzikantai. Tai – aktoriai, sportininkai, žurnalistai, nuomonės formuotojai, grožio pasaulio atstovai ar kiti, puikiai pažįstami veidai televizijos žiūrovui. Visi jie – savo srities profesionalai, puikiai žinomi Lietuvoje ir turintys didžiulę gerbėjų armiją. Kas jie tokie, spėkite čia

Taikliausiai atspėjusių laukia prizai! Dalyvauti žaidime galima iki rugsėjo 6 d. Sekmadienio vakare paslaptis bus atskleista ir išvysime visus projekto dalyvius! O prizų laimėtojai bus paskelbti rugsėjo 7 d.

Šou teisėjų kėdėse lieka tie patys didžiulę sceninę patirtį turintys, žiūrovų gerbiami ir mylimi teisėjai: Marijus Mikutavičius, Saulius Urbonavičius-Samas, Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Saulius Prūsaitis. Projekto dalyvius į sceną lydės, kalbins ir drąsins šaunusis vedėjų duetas – Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys. 

„X faktorius. Žvaigždės“ – jau rugsėjo 6 d. per TV3!


Rašyti komentarą...
E
Eleonora
2020-09-01 13:31:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve brangus, leiskite nors truputį pailsėti TV ekranuose nuo,, tų
,, žvaigždžių
Atsakyti
0

s
sausta
2020-09-03 18:56:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiu žvaigždžių kaip sraigių kieme.
Atsakyti
0

N
Nele
2020-09-01 17:09:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
"žvaigždės"...kas be Stonkuviene, Žemaites ir t.t
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų