SEL apsisprendė: paviešino, ar koncertas sostinėje įvyks

Praėjusią savaitę „Adform kiemelyje“ Kaune įvyko „Kitokie pasikalbėjimai“, kurių kviestiniu svečiu tapo Egidijus Dragūnas-SEL. Antradienio ryte pasirodė žinia, jog keliems  minėtos vietos darbuotojams nustatytas koronavirusas – netrukus išsitirti nusprendė ir pats SEL lyderis.

Šiandien jis viešai paskelbė savo testo rezultatus, bei ką ketina daryti su koncertu, turėjusiu Kalnų parke Vilniuje įvykti rugsėjo 5 dieną.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skandalų Dragūnas paruošė staigmeną: visi išgirs tai kitą savaitę

„Mes patirsime daugiatūkstantinius nuostolius. Bet tai šią akimirką nesvarbu. Aš nusprendžiau, kad nenoriu, kad nors vienas žmogus galimai užsikrėstų virusu per SEL koncertą. Todėl pasirodymą Vilniuje, Kalnų parke, per Sostinės dienas, atšaukiame“, – trečiadienio rytą savo sprendimą paskelbė SEL lyderis Egidijus Dragūnas.

Šou organizatoriai nutarė šį koncertą Vilniuje perkelti į kitus metus. „Jei pagerės situacija Lietuvoje ir pasaulyje, SEL koncertuos sostinėje 2021-aisiais. Tie, kurie jau įsigijo bilietus, galės juos panaudoti ir būsimame šou. Jei pageidausite atsiimti pinigus, tai bus galima padaryti netrukus“, – skelbia pasirodymo rengėjai.

Sprendimas atšaukti SEL koncertą Vilniuje buvo priimtas po to, kai Lietuvoje pradėjo daugėti COVID-19 atvejų. Grupės komanda ragina žmones šiuo laikotarpiu elgtis atsakingai ir nenumoti į galimas grėsmes. O esant įtarimams dėl užkrato, nedelsiant išsitirti.

REKLAMA

Dar vakar E. Dragūnas naujienų portalą tv3.lt patikino, kad ketina darytis koronaviruso testą, o vėliau ir vėl su juo susisiekus patvirtino, kad testas jam atliktas. Šiandien socialiniuose tinkluose jis pasidalijo savo testo rezultatais, kurie parodė, kad koronavirusas SEL lyderiui nenustatytas.

 


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2020-08-13 01:55:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Slepkit ta meningita su kojytemis. Lopu lopas issisokelis
Atsakyti
0

K
Kristina
2020-08-15 07:33:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas, ok
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų