Trynukus auginanti Lipnė – apie vienintelę bėdą, norint restorane pavalgyti visai šeimai: su triukšmu tai nesusiję

Tikriausiai žinomiausia Lietuvos trynukų mama Simona Lipnė neslepia – šiuo metu išgyvena įtemptą etapą, todėl romantiškam laikui su vyru laiko lieka ne itin daug. Nepaisant to, visai šeimai neseniai pavyko ištrūkti pailsėti visam mėnesiui, o atostogos buvo tokios, kad patenkinti liko visi.

Simona Lipnė su šeima (nuotr. Instagram)
13

Naujienų portalui tv3.lt Simona atvirai papasakojo, kaip užima vaikus atostogų metu ir su kokiais iššūkiais susiduria, jei tokia didelė kompanija nori nueiti pavalgyti restorane pajūryje.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Simonos Lipnės ir jos šeimos atostogos

Paprastai keliones mėgstantys Simona ir Mindaugas Lipniai šįkart su 3 vaikais pasirinko atostogas Lietuvos pajūryje. Čia visa šeima praleido netgi visą mėnesį.

Niekam ne paslaptis, kad atostogos su vienu vaikučiu kelia nemenkų iššūkių, o Lipnių šeimoje jų net trys. Vis dėlto paklausta apie sunkumus atostogų metu, Simona šypsosi: „Su trynukais visas gyvenimas nėra lengvas. Ar atostogos, ar ne – visiškai tas pats (šypsosi). Aišku, per atostogas didesnis krūvis tenka mums, nes kai šiaip eina į darželį ir visą dieną prabūna ten, su jais būti tereikia vakare. O atostogų metu nuolat tenka įgyvendinti visus jų norus. Bet kažkaip prisitaikome – kadangi su jais būname kiekvieną dieną, prie viso to veiksmo esame pripratę.“

Žinoma moteris papasakojo, pagal kokius kriterijus stengiasi rinktis tinkamą atostogoms vietą. „Labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad vaikams būtų saugu ir jiems būtų ką veikti. Nors, iš tiesų, kai atostogavome dabar, buvo tik namas ir vanduo –  jiems nė neprireikė jokių žaislų. Bet šiaip atostogoms siūlyčiau rinktis tokią vietą, kur visi susirenka atostogoms su vaikais, o ne tas, kur visi važiuoja pabūti romantiškai dviese“, – savo mintimis dalijosi ji.

REKLAMA

Užimti trynukus taip pat nėra lengva, vis dėlto Simona ir Mindaugas jau seniai atrado, kas jiems tinka geriausiai.

„Mūsų veikla su vaikais yra sportas – įvairūs paspirtukai, dviratukai. Mes prisikabiname juos į priekabą, važiuojame į mišką, einame prie jūros, vaikštome. Pas mus nėra nei žaidimų, nei dar kažko – dabar žaidžiame tik vieną jiems patinkantį žaidimą su smėliu. Arba ištraukiu naujų, kūrybinių žaidimų, kurie jiems taip pat yra labai įdomūs“, – pasakojo žinoma moteris.

Nemenka problema, turint mažamečių vaikų, yra ir tinkamos maitinimo įstaigos paieška. Ir nors įprasta galvoti, kad daugelis skundžiasi mažųjų keliamu triukšmu, iš tiesų, anot Simonos, bėda – visai kitur.

„Problema yra vienintelė – kad atsisėstumėte su trimis vaikais kavinėje, reikia laukti daugiau ir ilgiau nei įprastai, todėl manau, kad žmonėms su vaikais galėtų būti kažkoks prioritetas. Nes, su vaikais, pavyzdžiui, stovėti Palangoje pusę valandos eilėje, o po to dar 2 valandas laukti maisto yra sunku. Aišku, renkiesi atitinkamas vietas, bet nesmagu ir atėjus į kavinę sužinoti, kad mums staliuko nėra, nes sako, kad mūsų yra per daug. Aš, pavyzdžiui, turiu 2 seses, o viena iš jų turi dar 2 vaikus. Tai realiai 7 vaikai ir 3 suaugę kavinėms yra neįmanoma misija, ir tokių klientų jie net nenori, nes, neva, užims daug vietos“, – pastebėjo ji.

Dėl šios priežasties, rinkdama maitinimo įstaigą, kurioje valgys visa šeima, S. Lipnė tam kelia visai kitokius prioritetus. „Mes eidami į kavinę dažniausiai galvojame apie tai, kur būtų daug vietos ir nereikėtų ilgai laukti, nes tai labai vargina – ir vaikus, ir mus. O dėl triukšmo, bent jau mano vaikai nėra tokie, kurie jo keltų daug. Bent jau man taip atrodo (juokiasi). Mes pakankamai stengiamės juos auklėti ir pasakyti, kaip kas turi būti“, – atskleidė ji.

REKLAMA

Neseniai visa šeima savaitgaliui buvo išvykusi ir į Rygą. Tiesa, Simona ir Mindaugas čia turėjo vykti tik dviese, tačiau galiausiai planai pasikeitė. 

„Su vyru dažniausiai jaučiame, kada mums reikia pabūti dviese. Tąkart galvojome, kad jau atėjo metas pabūti dviese, bet pagailo vaikų. Pagalvojome, kad vakarais su jais būname mažokai, todėl į Rygą išvažiavome kartu. Bet, žinoma, po tų atostogų norėjosi dar vienų atostogų, nes su jais kažkur keliauti mašina tikrai nėra lengva. Sakyčiau, kad skristi su jais yra kur kas paprasčiau, ypatingai turint omenyje, kad iki kitos šalies kilometrų tikrai nėra mažai. Bet šiaip kiekvienąkart išvažiuojant dviese būna ir kažkiek liūdna, ir kartu labai džiugu“, – atskleidė ji.

Paklausta, ar turi būdų, kaip pakurstyti santykių ugnelę, S. Lipnė pasakojo, kad šiuo metu jiedu su antrąja puse laiką turi skirti kur kas rimtesniems dalykams.

„Šiuo gyvenimo etapu tam nelabai randame laiko. Žinoma, kiek gali, padeda seneliai, bet daugiau kam vaikučių paliktų neturime, kad galėtume dviese pakurstyti santykių ugnelę. Dabar toks etapas, kad iš tiesų viską užima darbas. Todėl net jei ir išvykstame dviese – o šitaip padaryti pavyko porąkart per visą šį laiką – tai vis tiek yra daugiau ne buvimo vienas su kitu, o darbo. Tiesiog toks gyvenimo etapas, tačiau dviese stengiamės kažkur išeiti tiek, kiek tik galime, nes to tikrai reikia“, – pokalbį baigė žinoma moteris.


Rašyti komentarą...
B
Bl
2020-08-31 11:10:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokiu svečiu nenorima nes jų supervaikai gadina apetitą kitiems , o supermamoms atrodo, kad jos yra supersvarbios klientes ir jų vaikai gi negali kitiems trukdyti nes jie juk supervaikai...
Atsakyti
0

V
Viktorija
2020-09-02 23:29:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žinoma moteris? Aktorė, rašytoja, politikė? Nesu net girdėjusi tokios veikėjos...
Atsakyti
0

P
Punch
2020-08-31 08:58:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam jinai zinoma? Nebent paciai rasinelio autorei. Visiems kitiems zinoma kaip ir jonas is balbieriskio. Studentele,nerasynek lietuvai apie savo lipnius draugus. Vistiek neisgarsinsi
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų