Dž. ir O. Vaigauskai (nuotr. Organizatorių)

Po pirmojo, pokarantininio ir itin sėkmingo pasirodymo Pažaislyje, legendinė pora Orestas ir Džilda Vaigauskai atnaujino vasaros repertuaro estradinę programą ir be to, žada atskleisti gerbėjams pikantiškas detales iš savo spalvingo gyvenimo. 

Rugpjūčio 9-ąją Vaigauskai skambiai paminės savo sceninės veiklos 35-metį Vasaros terasoje, rašo pranešime spaudai.

Kadangi vis dažniau pasigirsta kalbų apie antrąją viruso bangą, atlikėjai ir organizatoriai įsitikinę, kad derėtų išnaudoti kiekvieną akimirką jaudinantiems ir įsimintiniems susitikimams su mylimais artistais.

„Pirmasis viruso etapas baigėsi, o mes dar ne“ – vienbalsiai skelbia Vaigauskai ir, nepaisydami garbaus amžiaus ir grėsmių, kviečia sekmadienio vakarą saugiai praleisti kartu. Vakaro metu Džilda pristatys net dvi naujas sukneles, o Orestas nupūs dulkes nuo jaunystės kostiumų. Abejingų nepaliks ir Oresto išpažintis apie savo jaunystės nuodėmes, o jau kaip į tai reaguos Džilda, sužinosite rugpjūčio 9 d. apsilankę Vasaros terasoje.

Programoje: auksiniai lietuviškos estrados šlageriai ir pasakojimai iš legendarinės poros legendarinio gyvenimo. Pasirodymo metu nuskambės du keiksmažodžiai, todėl programa skirta žiūrovams nuo 16 metų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų