Šeduikytė – apie pokyčius: jei vienu žodžiu reiktų įvertinti mano dabartinį gyvenimo etapą, tai būtų „judesys“

Jurga, nors ir apslopus pandemijos bangai, nenori pamiršti šių metų gelbėtojų – medikų: „Tai – ne vienadieniai herojai, jiems būsime dėkingi dar ilgai“, – sako atlikėja ir kviečia visus Lietuvos medikus bei jų šeimos narius į savo koncertą, rašoma pranešime spaudai.

Jurga Šeduikytė (I. Avižinio nuotr.)
4

Išskirtinis Jurgos koncertas „1:0 šviesa laimi“ vyks jau šį antradienį, liepos 28 d., „Vasaros terasoje“. Tiesa, į šį koncertą galės patekti visi, tačiau medikams ir jų šeimos nariams šis renginys yra nemokamas!

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šeduikytė – apie pokyčius: jei vienu žodžiu reiktų įvertinti mano dabartinį gyvenimo etapą, tai būtų „judesys“

„Dėkingumas ateina tada, kai žmogus jaučia savirealizaciją, gyvenimo vertę ir supratęs, kad gali kažką kontroliuoti bei atpažinęs ir susitaikęs su tuo, kas nuo jo nepriklauso“, – Jurga, kuri pasibaigus karantinui išleido labai atvirą ir brandų albumą „Jurga“.

Šiuo gyvenimo etapu dainininkė skina savirealizacijos vaisius – klausytojai stebisi, kad scenoje tokios Jurgos jie dar nėra matę. Žmonės iš įpročio tikisi, kad dainininkės koncertuose skambės nostalgiška, švelniai plaukianti programa, tačiau dabar jos pasirodymai visai kitokie.

REKLAMA

Prie dainininkės naujos programos prisidėjo daug naujų elementų, taip pat ir choreografija. Ant scenos kartu su atlikėja lipa ir šokėjai: 

„Jeigu vienu žodžiu reiktų įvertinti mano dabartinį gyvenimo etapą, tai būtų „judesys“, – pasakoja Jurga. Pastaruoju metu ji daug juda tiek scenoje, tiek už jos ribų. O į „Vasaros Terasą“ Jurga atvyks kone tiesiai iš vaikų stovyklos, kurioje žinoma dainininkė savanoriauja.

Beje, tai ne pirmas koncertas, kurį dainininkė skiria medikams. Dar kovo 15-ąją – paskutinę dieną prieš Lietuvos paskelbiant karantiną – Jurga surengė tiesioginę palaikymo koncertą transliaciją iš tuščios Šv. Kotrynos bažnyčios Vilniuje. Pasirodyme, skirtame padrąsinti žmonėms, Jurga metė iššūkį „plauk rankas su daina“, o savo žymiausią hitą „Nebijok“ paskyrė medikams.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų