5-ųjų vestuvių metinių proga Liepa mylimajam paruošė netikėtą dovaną: prie to prisidėjo vienas žinomas vyras

​Dainininkė Liepa Norkevičienė šeštadienį švenčia savo penktąsias vestuvių metines su mylimuoju Evaldu. Pasak garsios dainininkės, tai ypatinga šventė, tad ir sutuoktinį ji nusprendė nustebinti netikėtu būdu, rašoma pranešime spaudai.

Evaldas ir Liepa Norkevičiai (tv3.lt fotomontažas)
17

Atlikėja į pagalbą pasitelkė vieną garsiausių muzikantų ir prodiuserių – Stanislavą Stavickį – Stano.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 5-ųjų vestuvių metinių proga Liepa vyrui paruošė netikėtą dovaną: prie to prisidėjo vienas žinomas vyras

​„Man šeima yra didžiausia vertybė, už ją nėra nieko brangesnio. Šie pastarieji penki metai – patys gražiausi mano gyvenimo metai. Vis dar su didžiausiomis emocijomis prisimenu tą akimirką, kai žengiau prie altoriaus. Jau rytoj bus penkti metai, kai esame santuokoje, būtinai paminėsime šią dieną, ir savo vyrui jau esu paruošusi netikėtą dovaną, kuri, labai tikiuosi, jam patiks“, – apie būsimą šventę pasakoja dainininkė.

​Pasak L. Norkevičienės, ji norėjo, kad sutuoktiniui dovana būtų išties išskirtinė, tad pasitelkusi į pagalbą dainininką Stano sukūrė dainą apie pačius gražiausius jausmus: „Mes abu su Stano esame labai jausmingi. Jis tikras profesionalas, kuris gali sudėti gražiausius jausmus į muziką. Sukūrėme dainą apie meilę, kurią gali įvertinti ir mūsų klausytojai.“

REKLAMA

​Paklausta ar sutuoktinis nepavyduliauja scenos partnerio Stano, L. Norkevičienė sako, kad santykiuose svarbiausia pasitikėjimas vienas kitu, tad perdėtų pavydo scenų poroje tikrai nebūna ir pasidalino dainos kūrybos užkulisiais.

​„Šią vasarą mes su Stano ypatingai daug laiko stengiamės skirti savo šeimoms. Dažniausiai vasara lekiame, skubame, daug koncertuojame, vieni renginiai veja kitus ir staiga apsižvalgai, o vasaros nebeliko, su šeima laiko taip pat. Nusprendėme šią vasarą padaryti išskirtine. Ir panašu, kad mums puikiai sekasi. Stano su šeima keliauja po Lietuvą, daug atostogauja, aš taip stengiuosi, kuo daugiau laiko skirti artimiesies. Tačiau tai nesutrukdė mums kartu įrašyti naujosios dainos „Mudu“, kurią atiduodame savo gerbėjų ir klausytojų teismui ir labai tikimės, kad ji palies kiekvieno širdis“, – šypsosi L. Norkevičienė.

Liepa Norkevičienė sako, kad neįsivaizduoja su kokiu kitų žinomu dainininku ši daina duete skambėtų taip gerai ir negaili gražių žodžių muzikos kūrėjui Stano: „Ši daina nėra pirmas mūsų bendras kūrinys, su Stano jaučiuosi ypatingai gerai. Mūsų biolaukai labai gerai sueina. Kai kuriame dainas atrodo taip gerai papildome vienas kitą. Vos vienas pradeda sakinį, visiškai nepastebimai kitas jau jį pabaigia. Studijoje visuomet tvyro tik pačios geriausios emocijos. Kai tik randu laisvą minutę visuomet lekiu pas Stano, darbas su juo – tikras malonumas.“

​Pasak dainininkės, nauja daina „Mudu“ skirta visiems įsimylėjeliams, kurie neįsivaizduoja gyvenimo be šalia esančios antros pusės ir priduria, kad švenčiant savo penktąsias vestuvių metines, naujasis kūrinys skambės ne vieną kartą: “Tikriausiai meilė yra tas jausmas, kuris verčia visus eiti į priekį, stengtis, augti ir sukelia norą būti geresniais. Mes visi žvelgdami į besileidžiančią saulę nebyliai įsikimbam į mylimo žmogaus ranką, apsikabinam, paguldom galvą ant peties ir jaučiam, kad esame ne vieni. Mes su Stano labai stengiamės perteikti tą emociją, kuri yra viena gražiausių pasaulyje, kai galime ištarti žodį “mudu”. Aš labai tikiuosi, kad nauja mūsų daina įkvėps visus dar stipriau mylėti ir tą meilę rodyti vienas kitam, džiaugtis gyvenimu, svajoti ir kuo dažniau tarti žodį „mudu“.


Rašyti komentarą...
A
Andrius
2020-07-25 11:39:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, geriausia dovana vyrui butu vaikelis, bet jo vis neatnesa gandras ...
Atsakyti
0

S
Sergejus
2020-07-24 15:21:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neidomi nei tu nei tavo vyras nei tavo seima nei stano. Palik ramybeje.Be taves yra Problem.
Atsakyti
-1

R
Rolis
2020-07-26 05:48:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisi garsenybe katroj vietoj garsi gal afrikoj
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų