Naują dainą pristatančios „Panteros“ – apie netikėtą atostogų posūkį ir mintį kuriam laikui keisti darbą

Grupės „Panteros“ narės – Renata Gaidan ir Monika Ostrenkova – visai neseniai išvyko į pajūrį ketindamos paatostogauti, vis dėlto dabar vienbalsiai sutaria, kad planai pasisuko taip, jog jau netrukus eis dirbti – ir vėl grįš prie mylimų koncertų.

Grupė „Panteros“ (nuotr. asm. archyvo)
12

O šiandien puikiai atrodančios ir gerbėjų neatsiginančios merginos pristato ir naują savo dainą „Mūsų pabaiga“.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naują dainą pristatančios „Panteros“ – apie netikėtą atostogų posūkį ir mintį kuriam laikui keisti darbą

Žodžius kūriniui parašiusi Monika neslėpė, kad visko semiasi iš savo asmeninės patirties. „Daina – apie skaudžios meilės išgyvenimus, meilę, kuri baigėsi. Žodžius kiek seniau parašiau aš pati. Bet kiekviena daina – dalis tavęs. Natūralu, kad rašai apie tai, kaip jautiesi“, – pasakojo ji.

Tai – jau antras merginų kūrinys po karantino. „Pagaliau viskas ėmė judėti, o karantino metu viskas buvo net ne perkelta, o atšaukta… Todėl baimę tikrai jautėme, kaip čia viskas bus su ta vasara“, – sakė aktyviai koncertuoti vasaros metu įpratusios „Panteros“.

Renata Gaidan

Paklaustos, kaip išgyveno karantiną, tiek Renata, tiek Monika sutiko, kad buvo išties nelengva – vienu momentu netgi ėmė svarstyti, jog teks save išbandyti ir visai kitoje, su muzika nesusijusioje veikloje.

REKLAMA

„Su Renata dviese bandėme įveikti sunkumus, bet buvo įvaryta tikrai didelė baimė, kaip čia viskas bus, kada viskas pasibaigs. Netgi buvo tokių pamąstymų, kad reikia ir mums įsidarbinti į kokią „Barborą“ išvežioti maistą, nes santaupos ėjo į pabaigą, ir vis nepasipildydavo“, – pasakojo M. Ostrenkova.

Tiesa, abi merginos neslėpė – jau dabar ima ruoštis antrajai koronaviruso bangai. „Bet kai tu žinai, kad tai ateis, viską dėliojiesi visai kitaip. Pradėjome finansiškai į viską kitaip žiūrėti – prieš perkant pagalvojame, ar to tikrai labai reikia. Imame ruoštis – kruopų dar pirkti nepradėjome, bet, tikriausiai, rudenį jau teks“, – šyptelėjo jos.

Monika Ostrenkova

Tiesa, išvykusios paatostogauti į pajūrį, grupės narės buvo maloniai nustebintos – sulaukė jau pirmųjų pasiūlymų koncertus rengti ne tik miesto šventėse, bet ir Palangoje, Šventojoje.

„Buvome atostogas Palangoje suplanavusios seniai, bet dabar pradėjome žiūrėti, kad tikriausiai eisime dirbti. Gerai, kad visus tam reikalingus daiktus pasiėmėme kartu, nes jau sulaukiame prašymų pakoncertuoti“, – šypsojosi Monika.

Tiesa, šiuo metu Lietuvoje nemažai muzikinių grupių, kurias sudaro išvaizdžios moterys. Vis dėlto abi „Panteros“ tikino, jog konkurencijos nejaučia. „Manau, kad esame kažkuo išskirtinės, sulaukiame daug pagyrimų, esame labai bendraujančios su publika. Galbūt daug duoda tai, kad pati turi 10 metų renginių vedimo patirties“, – sakė M. Ostrenkova.

O štai iš savo gerbėjų jos sulaukia ne tik pagyrų: „Ypatingai daug dėmesio būna tada, kai važiuojame koncertuoti į miestelius. Ten viskas kiek kitaip. Miesteliuose žmonės sutinka mus kitaip – kartais pasijauti išties ypatingai. Berniukai padaro įvairiausių dovanų, plakatų, dovanoja meškučius, širdutes. Nėra taip, kad visatai neštų kalnais, bet tikrai yra ir gerbėjų – kai kurių net pastovių.“

Naująją „Panterų“ dainą galite išgirsti čia:


Rašyti komentarą...
N
Nendrė
2020-07-08 19:16:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Seksualu.....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų