Lietuva aidėjo nuo „Tautiškos giesmės“

Liepos 6-ąją TV3 kvietė tiesiogiai žiūrėti iškilmingą renginį, kurio metu tradiciškai susivienijo viso pasaulio lietuviai ir buvo giedama „Tautiška giesmė“. 

Tradiciškai, TV3 transliavo šventinį renginį ir primena dešimtmetį trunkančią himno giedojimo tradiciją.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Palangoje giedamas Lietuvos himnas

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Palanga skambės nuo Tautiškos giesmės: visi kviečiami jungtis

Ši graži iniciatyva jau tapo gyva mūsų kartos tradicija. Šiemet prie Baltijos jūros sukelta tautiškos giesmės banga apskriejo visą Lietuvą bei pasaulį.

Tiesioginės transliacijos metu nuo Palangos tilto sveikinosi Mindaugas Rainys, Mindaugas Stasiulis ir istorikas Mindaugas Nefas.

Koncerte pasirodė ir žinomi šalies atlikėjai bei dainininkai: Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Linas Adomaitis bei daugelis kitų.

Tiesa, šio reginio nepraleido ir broliai Lavrinovičiai, kuriuos pakalbino apie himno giedojimą prieš varžybas.

Visi lietuviai visuose pasaulio kampeliuose liepos 6 d. 21 val. buvo kviečiami susiburti ir kartu sugiedoti Lietuvos „Tautišką giesmę“.

TV3 pradėta tradicija per šį laiką tapo tautine: liepos 6-ąją Himną giedantys žmonės jau turi įprastas šventės vietas ir kompanijas, o „Tautiška giesmė“ su draugais, artimaisiais ar tiesiog bendraminčiais giedama visur – gatvėse, namuose ir net atokiausiuose pasaulio kampeliuose.

REKLAMA

Giedokime savo šalies himną visi drauge!

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad ant Palangos tilto giedant himną, vėl prasidėjo TV3 ir „Kino pavasario“ projekto „Kino karanavas“ sezonas, kurio metu visoje Lietuvoje bus parodyta apie 30 nemokamų, įsimintiniausių šių metų „Kino pavasario“ seansų.

Liepą ir rugpjūtį „Kino karavanas“ lankysis Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Jonavoje, Gargžduose, Švenčionyse, Švenčionėliuose, Pabradėje ir kituose Lietuvos miestuose. Ir nors projektas vykdomas jau ne vienerius metus, kasmet rengėjai nustebina ne tik save, bet ir savo lankytojus.

Specialią šventinę transliaciją stebėkite liepos 6 d. nuo 19.30 val. per TV3 ir naujienų portale tv3.lt


Rašyti komentarą...
A
Avinai
2020-07-06 19:50:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jius avinai galit giedot ta giesmė kas dieną , jiau ta Lietuvos giesmė senei sugiedota nes mes ES subine velka mes ir nematyti kada pagerės mūsų reikalai giesmė tai vargo malsinimas ir nervų raminimas , mes pasmerkti savų ponų , ponai juokėsi o mes GIEDAM GIESMĖ IŠ NEVILTIES...................................
Atsakyti
-5

j
jooo
2020-07-07 09:09:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilas ir anglijoj debilas
Atsakyti
0

K
Klumpius
2020-07-06 20:32:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ku - ka-rie-kuuuuu.. Mm
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų