Viena karališkosios šeimos tradicija Middleton kėlė siaubą: atskleidė, kodėl su tuo sutiko

Tikriausiai visi atsimena tą akimirką, kai praėjusiais metais, susilaukę sūnaus Archie, karališkosios šeimos atstovai – princas Harry ir jo mylimoji Meghan Markle – atsisakė vaikelį parodyti viešumai, kaip kad tai iškart pagimdžiusi jau 3 kartus iš eilės darė princo Williamo žmona Kate Middleton.

Princas Williamas ir Kate Middleton su vaiku (nuotr. SCANPIX)
5

Tiesa, pasirodo, kad net ir pačiai Middleton tai su geriausiomis emocijomis nesisieja.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Viena karališkosios šeimos tradicija Middleton kėlė siaubą: atskleidė, kodėl su tuo sutiko

Primename, kad šios tradicijos laikosi ne tik ši hercogienė, bet ir daugybė kitų karališkosios šeimos atstovių. Vos sulaukusios šeimos pagausėjimo, moterys po kelių valandų pasidaro padažytos, sušukuotos, pasipuošusios suknelėmis ir aukštakulniais, ir laikydamos ant rankų savo ką tik gimusias atžalas – tokiu būdu jas pristato pasauliui.

Visai neseniai kalbėdama podkaste „Laiminga mama, laimingas kūdikis“, Kate atskleidė tai, ko dar niekam anksčiau nebuvo sakiusi. Pasirodo, kad visos šios trys patirtys iš tiesų  buvo labai gąsdinančios. „Taip, tai tikrai kiek baisoka – aš nemeluosiu“, – atviravo K. Middleton.

REKLAMA

Vėliau ji savo mintis paaiškino kiek išsamiau. „Žmonės buvo labai palaikantys, todėl abu su Williamu supratome, kad tai yra kažkas, kuo visi labai džiaugiasi. Labai dėkojame už tą paramą, kurią žmonės mums pademonstravo, todėl maniau, kad pasidalinti mūsų džiaugsmu ir dėkingumu, buvo tiesiog būtina. Bet kartu tai buvo ką tik gimęs kūdikis, o mes – nepatyrę tėvai, todėl buvo ir neužtikrintumo, įvairių emocijų“, – prisiminusi pirmąjįkart, kai pasirodė su ką tik gimusiu princu George, sakė K. Middleton.

Įdomu ir tai, kad prieš gimstant princui George, K. Middleton ir princas Williamas specialiai nusprendė nenorintys sužinoti, kokia gi bus vaikelio lytis. Vis dėlto paaiškėjus, kad gimė sūnus. Kate prisiminė begalinį vyro džiaugsmą. „Tikrai ypatinga buvo matyti jo veide tyrą džiaugsmą“, – pridėjo hercogienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų