Įvertinkite: rokerių „Rebelheart“ hitas suskambo su elektroninės muzikos prieskoniu

Ilgą laiką ruoštas ir puoselėtas, bendras projektas tarp šiuolaikinės elektroninės muzikos naujoko ir, turbūt, visų laikų garsiausios Lietuvos roko grupės, pagaliau baigtas, rašoma pranešime spaudai.

„Rebelheart“ (Teodoras Biliūnas/Fotobankas)
26

Taip jau sutapo, kad vienos gražiausių lietuviškų meilės baladžių remiksas publikai pristatomas per Šv.Valentino dieną.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Beveik 30 metų gyvuojančios grupės „Rebelheart“ lyderis Darius: mes buvome, esame ir būsime

„Iš pradžių abejojome ar GAMO pavyks remiksuoti beveik 5 minučių trukmės roko baladę. Tačiau išgirdus pirmųjų jo bandymų rezultatus – supratome, kad tikrai pavyks. Roko muzika nėra GAMO artimas žanras, tačiau tai, ką jis padarė su šia daina, privertė stebėtis visus. Kūrinys skamba visiškai kitaip, GAMO skambesys yra ypač šiuolaikiškas. Iki galutinio rezultato sekė ilgos diskusijos ir korekcijos. Visi darbai užtruko apie pusę metų. Tikime šiuo projektu ir džiaugiamės galėdami pagaliau pasidalinti kūriniu su klausytojais“, – pasakojo GAMO atstovaujančios leidybinės kompanijos, „BDMusic“ prodiuseris Andrius Glušakovas. 

Grupės RebelHeart vokalistas Darius Mickus, taip pat pasidalino savo įspūdžiais: „Darbas su elektroninės muzikos atstovais buvo nauja ir įdomi patirtis grupės veikloje. Žinoma, mūsų ausims iš pradžių buvo keista girdėti, kaip stipriai keičiasi mūsų daina. Originalus kūrinys yra stipriai pasikeitęs, visiškai pakeista dainos harmonija, jos struktūra bei tempas. Vokalo partiją reikėjo perrašyti keletą kartų, kol suradome skambėjimą tinkantį būtent šiai versijai. Mes džiaugiamės šiuo projektu ir tikimės, kad mūsų klausytojų mylima baladė „Tik Sapnai-, suskambės dar platesnei auditorijai. Labiausiai džiaugiamės tuo, kad lietuviška muzika, nesvarbu kokiame žanre, gali skambėti gerai ir kokybiškai.“

REKLAMA

Rasti sprendimą kaip vizualiai apipavidalinti bei įamžinti šį neeilinį įvykį buvo patikėta talentingam grafikos dizaineriui Emiliui Jonaičiui. Jis net kelis mėnesius ranka piešė dainos vaizdo klipą bei pats jį multiplikavo. Savo gabumus Emilis parodė jau anksčiau, kuomet sukūrė išskirtinį, nesenai pristatyto Pushaz albumo „Begėdis", dizainą bei padėjo įgyvendinti jo gamybos procesą. 


Rašyti komentarą...
V
Vyžas
2020-02-14 15:58:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liuks chebrike
Atsakyti
0

E
Eglė
2020-02-14 16:56:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur dingo rebelhat
Atsakyti
0

V
Valentinas
2020-02-16 15:58:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jėga ačiū jums valentinas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų