Buvusi seksualiojo Tatumo žmona atskleidė tikrąją jų skyrybų priežastį

Viena gražiausių Holivudo porų laikyti Channingas Tatumas ir Jenna Dewan skirtingais keliais pasuko dar 2018-ųjų balandį, o štai dabar jie meile mėgaujasi kitų žmonių pašonėje. Jenna netgi paskelbė apie tai, kad laukia šeimos pagausėjimo.

Channing Tatum ir Jenna Dewan (nuotr. SCANPIX)
5

Vis dėlto panašu, kad seksualųjį aktorių Tatumą ji ir toliau laiko itin svarbia savo gyvenimo dalimi – neseniai apie jį prabilo ir savo knygoje.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Buvusi seksualiojo Tatumo žmona atskleidė tikrąją jų skyrybų priežastį

Beveik 10 metų santuokoje su Tatumu praleidusi gražuolė atskleidė tikrąją jų skyrybų priežastį. „Supratau, kad dinamika, kurioje buvau, nebetenkina nei manęs, nei mano dukros. Supratau, kad teks priimti, jog šie santykiai neveikia ir pasiduoti skausmui“, – rašė J. Dewan.

Vis dėlto įdomiausia tai, kad pora galutinai nusprendė skirtis būtent tą naktį, kai turėjo prasidėti naujas šokėjas projektas „World of Dance“. Savaime suprantama, skyrybas moteris nusprendė laikyti paslaptyje, tačiau tai tikrai nebuvo lengva.

„Žmonės mane ir Channingą matė itin romantiškoje šviesoje, todėl man buvo sunku, nes mėgstu būti kuo įmanoma nuoširdesnė ir tikresnė“, – pridėjo ji.

REKLAMA

Ir nors skyrybos buvo sunkios, o Jenna pripažino ne kartą viduryje nakties skambinusi draugams tik todėl, kad galėtų išsiverkti, iš tiesų ji liko ištikima ir kai kuriems savo įsitikinimams. Pavyzdžiui, dietai – jai tai patiko ir moteris nė už ką nenorėjo to atsisakyti, net jei ir plyšo širdis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie poros skyrybas pasauliui pranešė pats Channingas, kuris pasidalijo jautriu įrašu „Instagram“.

„Labas, pasauli, tai... Mes norime kai kuo pasidalinti su Jumis visais. Šiek tiek keista, kad šiuo dalyku turime pasidalinti su visais, tačiau taip yra dėl to, jog tokį gyvenimą mes pasirinkome patys. Norime pasidalinti tiesa – mes su Jenna nusprendėme išsiskirti. Vienas kitą pamilome prieš daugelį metų, kartu turėjome magišką kelionę. Niekas nepasikeitė tame, kaip stipriai mes mylime vienas kitą, tačiau meilė yra gražus nuotykis, kuris mus veda skirtingais keliais. Jokių paslapčių nebuvo – du geriausi draugai suprato, kad atėjo metas duoti vienas kitam erdvės. Mes ir toliau esame šeima ir visada būsime mylintys tėvai dukrai Everly“,  – rašė jis.

Pora susipažino prieš dvylika metų – jie abu filmavosi filme „Šokis hip-hopo ritmu“. Viena gražiausių ir tvirčiausių Holivudo porų Jennos ir Channingo skyrybos taip pat labai nustebino ir jų gerbėjus bei sekėjus. Savo liūdesį jie išreiškė komentarais. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų