72 operacijas pasidaręs kenas rizikuoja gyvybe: gali netekti nosies

Rodrigo Alvesas išgarsėjo prieš daugybę metų, kai pradėjo atvirai kalbėti apie savo plastines operacijas, o netrukus žinomas vyras pelnė ir gyvojo keno pravardę. Tiesa, pasirodo, kad pastaruoju metu jis sau leido netgi per daug – rezultatai nebedžiugina ir ėmė kelti pavojų jo sveikatai.

Rodrigo Alves (nuotr. SCANPIX)
8

Gyvasis kenas neslepia – per visą savo gyvenimą jis pasidarė net 72 plastines operacijas, kurios jam atsiėjo apie 673 tūkst. eurų.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 72 operacijas pasidaręs gyvasis kenas rizikuoja savo gyvybe: gali netekti nosies

Nepaisant to, kad vyrui – vos 36 metai, jo potraukis operacijoms ilgainiui tapo nebevaldomas. Vien nosį jis yra pasitobulinęs net 11 kartų, o pastaruoju metu ji ėmė irti.

„Iš pradžių šios operacijos rezultatai mane labai džiugino, tačiau dabar aš turėsiu ir vėl gultis ant operacinio stalo, nes nosis ėmė smukti. Jei nuoširdžiai, man tai kelia baimę“, – sakė jis.

„Kiekvienas kartas baisesnis už paskutinį – man baisu, kad gydytojams laikinai nepavyks pataisyti mano nosies“, – baimės nė nebebando slėpti gyvasis kenas.

Paskutinė jo nosies operacija turėjo padėti vyrui lengviau kvėpuoti, nes tai – jau ne pirmas kartas, kai po daugybės operacijų jo nosis nebegali tinkamai funkcionuoti. Negana to, gydytojai jį jau įspėjo – jei kenas ir toliau darysis operacijas, anksčiau ar vėliau jo veide ims formuotis skylės.

REKLAMA

Rodrigo Alves

Vis dėlto net faktas, kad kiekviena operacija yra rizika jo gyvybei, kenas nė nemąsto sustoti. Pavyzdžiui, visai neseniai R. Alvesui skrandyje įtaisytas ir specialus balionas, kuris turėtų padėti sumažinti jo svorį. Po 4 mėnesių minėtas balionas pats ištirpsta ir natūraliai pasišalina iš kūno. Paprastai per šį laiką jį turėję pacientai netenka 5 kilogramų svorio.

„72 operacijas esu turėjęs tik dėl to, kad turėjau daug komplikacijų, kurios nebuvo pataisytos nuo pat pradžių. Anksčiau jų norėdavau, o dabar operacijų man reikia. Per pastaruosius kelis mėnesius aš priaugau 20 kilogramų, nes nuolat jaučiau stresą ir negalėjau kvėpuoti“, – savo skauduliais su užsienio žiniasklaida dalijosi kenas.

„Kaip ir kiti, aš esu žmogus ir turiu jausmus. Taip pat esu pažeidžiamas, tačiau kartu – ir labai stiprus“, – tikino jis.

Daugiau R. Alveso gyvenimo akimirkų pamatysite nuotraukų galerijoje.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2019-10-08 16:54:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai smegenų nėra, tai tos nosies praradimas neturi jokios svarbos.
Atsakyti
-2

D
D
2019-10-10 10:26:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
O negalima itaisyti balionelio, kuris protelio pridetu?
Atsakyti
-2

D
Dangutė
2019-10-08 16:32:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbiausia ko reikia, tai turėti proto. Kažkodėl nejaučiu užuojautos
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų