Primena filmą: Holivudo žvaigždė išgelbėjo makaronais užspringusio vyro gyvybę

Nors tai, ką matome Holivude, dažniausiai laikome tik vaidyba, pasirodo, kad panašių „holivudinių“ situacijų įvyksta ir realiame gyvenime. „The Britain’s Got Talent“ teisėja Amanda Holden kartu su savo vyru išvyko į kelionę po Los Andželą, kai netikėtai jos mylimojo gyvybei iškilo grėsmė.

Thomas Haden Church (nuotr. SCANPIX)
4

Laimei, būtent čia įsikišo Holivudo aktorius Thomas Haden Church.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Primena filmą: Holivudo žvaigždė išgelbėjo makaronais užspringusio vyro gyvybę

Pasirodo, kad Amanda ir jos mylimasis kartu su šeima atostogavo užsienyje – visi jie gerai leido laiką, tačiau vėliau moters vyras turėjo išvykti papietauti kartu su vienu komiku. Amanda ir jos vaikai liko namie ir nė nenutuokė to, ką išgyveno jos mylimasis Chrisas.

Pasirodo, kad su minėtu komiku restorane Chrisas užsisakė makaronų, kai staiga ne iš šio ne iš to jis ėmė kosėti – ne ten patekęs kasnis privertė jį rimtai užspringti, o pats Chrisas ėmė mėlynuoti.

Viskas taip ir galėjo baigtis, jei ne netoliese sėdėjęs T. H. Church. Pasirodo, kad ši Holivudo žvaigždė pasirodė tarsi iš niekur ir ėmė gelbėti užspringusį nelaimėlį. „Jis išties išgelbėjo mano vyro gyvybę. Tai tikrai nėra melas“, – apie situaciją vėliau kalbėjusi sakė Amanda.

Tiesa, moteris pabrėžė ir tai, kad jos vyras Chrisas negalėjo patikėti, jog jo gyvybę išgelbėjo žvaigždė, todėl vos Thomui paklausus, ar jis gerai laikosi, šis atsakė: „Taip – man labai patiko tavo vaidmuo „Sideways“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų