Dainą pristatantis užsienietis DOW: „Moku geriau žemaitiškai, nei Skvernelis angliškai“

Prieš porą savaičių su vienos radijo stoties kūrybine grupe išleidęs dainą, atlikėjas DOW (Daniel Okeoghene Williams) ryžosi pasidalinti dar vienu kūriniu „Duok laiką“, kuri parašyta ne tik anglų, bet ir žemaičių bei kitų lietuvių tarmių kalbomis.

Saulius Skvernelis ir Daniel Okeoghene Williams-DOW (tv3.lt fotomontažas)
4

Lietuvoje jau 10 metų gyvenantis Daniel džiaugiasi, kad spėja skirti laiko ir savo kiek netradicinei kūrybai: „Iš pradžių, vos tik išgirdus pirmus akordus, gimė dainos priedainis „Vieną dieną tu mane myli“, o vėliau pamaniau, kad reikia pasižiūrėt į vakarus ir kurti pagal juos. Turiu omenyje Lietuvos vakarus – Žemaitiją“ – juokiasi atlikėjas.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dainą pristatantis užsienietis DOW: „Moku geriau žemaitiškai, nei Skvernelis angliškai“

DOW pripažįsta, kad galbūt tai ir nėra teisingas žemaitiškas ar aukštaitiškas tekstas, tačiau svarbiausia yra kūrybiškumas ir idėja: „Aš ir nesistengiu, ir nemanau, kad turiu mokėti idealiai kalbą, nes esu kūrėjas, o ne premjeras. Išgirdęs dainą, mano namo kaimynas pasakė, kad moku geriau žemaitiškai, nei Skvernelis ar kiti politikai angliškai“ – šmaikštauja DOW.

„Daina yra tarsi trumpas filmukas, apie dviejų žmonių santykius, kuriuose pinasi daug šiuolaikinių problemų, egoizmo, saviironijos, laiko ar dėmėsio stokos. Tačiau galiausiai, pora išgyvena krizę ir vyksta į Palangą“ – dainos esmę pasakoja atlikėjas DOW.


Rašyti komentarą...
V
Vaida
2019-06-22 02:46:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis labiau lietuvis nei jus! Rasistas busite gal? Tokiu kaip jus, musu Lietovoj nereikia. Varykit i Rusija. Ten tokius priima. Nesvarbu kokios tautybes. Tiksit.
Atsakyti
-8

S
Susirk
2019-06-21 23:23:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Susirk veziu isgama rasistas
Atsakyti
-8

J
Juste
2019-06-22 02:48:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
As matau tik viena neisimoklinuse bezdzione ir tai tikrai ne DOW.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų