32-ąjį gimtadienį švenčianti Jakutienė – spindi: pamatykite moters pokyčius

Antradienį, gegužės 21-ąją, gimtadienį švenčia gerai žinoma drabužių butiko įkūrėja bei atlikėja Vita Jakutienė. Moteris spindi džiaugsmu.

Vita Jakutienė (nuotr. asm. archyvo)
65

Ugninga, seksuali ir charizmatiška Vita mini 32-ąjį gimtadienį.

(65 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 32-ąjį gimtadienį švenčianti Jakutienė – spindi: pamatykite moters pokyčius

Dažnai savo draugus ir gerbėjus išskirtiniais kadrais lepinanti moteris ne retai dalijasi ir pikantiškomis nuotraukomis. Taip pat visuomet atvira moteris drąsiai socialiniuose tinkluose dalijasi savo išgyvenimais.

Sunkūs metai

Tiesa, Vitai šie metai buvo nelengvi. Buvusi „Olialia“ mergaitė, grupės „Naujos pupytės“ narė išgyveno santykių dramą. 

Moteris šiandien išgyvena skyrybų dramą su sutuoktiniu Justu Jakučiu, kalinčiu už narkotinių medžiagų kontrabandą. Dar anksčiau apie skyrybas su juo prabilusi moteris vėliau su vyru susitaikė, o praėjusių metų pabaigoje paskelbė, kad ir vėl mąsto skirtis.

„Žinau, kad skandalingai palydėsiu metus, bet į klausimus kodėl, kas kaip, neatsakau. Tiesiog apie buvusį gerai arba nieko – pasirenku nieko... Gaila, kai žmogus neįvertina, ką turi, bet, kaip sakant, suvoki su laiku... Visiems linkiu nuoširdžių jausmų ir pagarbos. Būkite laimingi ne tik ateinančiais metais, bet visada“, – tuomet rašė V. Jakutienė.

Galiausiai moteris kreipėsi  į teismą. Vilniaus miesto apylinkės teisme prieš kelias savaitės įvyko parengiamasis posėdis dėl tėvystės nuginčijimo. Tiesa, posėdyje nedalyvavo nei pati Vita, nei Justas. Šią informaciją portalui tv3.lt patvirtino V. Jakutienės atstovas advokatas Kęstutis Jonaitis.

REKLAMA

Nėra vaikų tėvas

V. Jakutienė teismo prašė pripažinti, kad jos dabartinis sutuoktinis nėra jos vaiko ar vaikų tėvas, tačiau kurio iš vaikų – nepatikslinama. Nuo išsamesnių komentarų V. Jakutienės advokatas susilaikė: „Turiu pasakyti taip, kad išklausęs mano klientės poziciją, vaiko teisių atstovų poziciją dėl mažamečio interesų užtikrinimo teismas per kelias dienas apsispręs dėl šios bylos medžiagos neviešumo. Kol teismas neapsisprendė, būtų sudėtinga kažką komentuoti.“

V. Jakutienė iš viso augina dvi mergaites ir sūnų.

Primename, kad J. Jakutis prieš daugiau kaip dvejus metus buvo nuteistas dėl disponavimo dideliu kiekiu narkotinių medžiagų. Tada jam buvo paskirta 10 su puse metų įkalinimo bausmė, ją atliekant pataisos namuose.

Trečioji atžala, kaip anksčiau savo „Facebook“ paskyroje teigė pati V. Jakutienė, yra ne nuo J. Jakučio, o nuo tragiško likimo jos mylimojo Deimanto Bugavičiaus. Pastarasis 2015-ųjų rudenį buvo nušautas savo paties automobilyje.

Tą kruviną lapkričio 7-sios naktį V. Jakutienė buvo tame pačiame automobilyje kartu su D. Bugavičiumi. Tačiau garsiai atlikėjai pavyko išvengti mirtinų žudiko kulkų. 


Rašyti komentarą...
A
2019-05-23 06:37:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Absoliučiai šlykšti
Atsakyti
0

3
32?
2019-05-23 10:25:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Siaubas,ji atrodo 50.
Atsakyti
0

P
Piska
2019-05-23 11:21:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisula.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų