Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Yra vienas būdas tai išvyti neismanelius iš valdžios o patikėt vadovavimą savo srities profesionalams. Atėjo matijosaitis prie valdžios miestas moment pasikeitė tai kai ateis tokie į valdžią tik tada galima tikėtis permainų.
Kur jie deda savo pelnus tuo laikotarpiu, kai visiems viskas einasi daugmaz gerai?! Savo rumus puoseleja ir siknas pinigais uzsikisineja. Vietoj to galetu pasimokint is praeities klaidu ir investuot i tikrai naudingus dalykus. Saules ir vejo technologijos tikrai nebe naujiena. Tikrai savo laiku galejo laisvose savo zemese pasistatyti elektrines saules ar vejo ir su perteklium aprupinti savo 30-ties imoniu grupe ar dar daugiau. Ir tai butu buve kur kas pigiau kainave, nei dabartiniuose skaiciavimuose skraidziojantys milijardai... Neissemiama tema. Ner ko dabar vaitot, kad kainos nepakeliamos. Lazda turi du galus ir vienu momentu per daug prisigraibscius, kitu momentu tenka grazint su asarom. Tegul bankrutuoja, tegul ir nyksta tokie besociai verslai, kurie iskerta plynes miskuose ir negrazindami gamtai lobsta eksponentiskais tempais. Virspelniu grazinimo dienos tegul ismoko juos, kad besotis ir beatodairiskas gamtos resursu naikinimas is tikruju turi savo kainas. Ir jos neturi buti gailestingos.
Bl , kai sk.. pyt visus per prievartą, Tai valdžia gera buvo, o kai gavo per kišenę, tai verkia.
P.S. su darbuotojais reikia būt išvien, o ne su tais, kurie gyvenime nėra dirbę.
O jie nenori nei ksip lenkai nei kaip vokiečiai, jiems partneriai neleidžia, o vokieciI ir lenkai partnerių neturi, ir jiems niekas nenurodineja.
saunuolis p. Kaubojus.Kaip slapia mazgote teske. Nesustok, drebk teisybe jiems, kad zinotu jog mess viska zinome.
Mane siutina tie verslininkai, kišantis Vokietiją ar Prancūziją pavyzdžiu Lietuvai. Lyg nežinotų, kad lyginti tokių valstybių ekonomiką,kaip Vokietija ir Prancūzija su LIetuvos ekonomikos galimybėmis , mažu mažiausiai yra nesąžininga. Kad reikia gelbėti ekoomiką- supranta visi, bet Lietuvos galimybės čia yra ribotos; viskas atsiremia į pinigus. Reikia labai apgalvoti ir gerai paskirstyti lėšas, nes kitaip bus kad vienas galas dega - kitas rūksta. Tad klausyti verslininkų verksmų būtų didelė klaida , nes jie visi rūpinasi tik savo interesais ir nežiūri visos valstybės interesų. Pažįstama giesmelė- "valstybė turi duoti" tik niekas nepasako iš kur gauti pinigų.... Deja realybė tokia, kad dalis verslų žlugs ir niekur nuo to nedingsi.Nes visiems neužteks. Būtina išsaugoti strategiškai svarbias pramonės šakas; dėl kokio restorano ar viešbučio bankroto Lietuva išgyvens. O daugiausiai ir rėkia tokie "verslinykai", kurie nesigyrė savo pelnais , ir pirko namus Ispanijoje ir lakstė po kruizus per pasaulį..... dabar jie žviegia ir kaltina vyriausybę..... Kažkoks bolševikinis sindromas- "duokit" ir viskas, nes "bankrutuosiu"... Taigi, dalis ir bankrutuos, bet tai nereiškia , kad bankrutuos Lietuva. Taigi....
Aš tai apakęs. Nejaugi tos elektros kainos tokios jau didelės? :) Antai šiandien peržiūrėjau pakeliui laiptinėje esančius šviestuvus. 6 iš 7 įsuktos kaitrinės lemputės 2X40W!!! Mat namas "a la renovuotas"(ten išvis atskira istorija) ir įdiegtas jutiklinis apšvietimas. Dėl dažno junginėjimo jutikliniam apšvietimui kaip tik geriausiai ir tinka kaitrinės lemputės. Tik ar 80W, kai užtektų ir 40W prie tokių elektros kainų? Manote lemputes įsukęs namo administratorius bent pirštą pajudino pabrangus elektrai? :) Manote Vilniaus savivaldybės klerkams užtenka proto tokius dalykus suvokti? :) Na, gali tie baltašiknarankiai garsiai ir trenksmingai per medijas įpareigoti pastatų administratorius optimizuoti daugiabučių bendrojo naudojimo patalpų apšvietimą. Žinote, kuo baigsis? Administratoriaus darbininkai išsuks po vieną 40W lemputę, būtinai sudaužys kažkuriuos šviestuvus, dar kažką sulaužys, o paskui administratorius lyg niekur nieko išrašys astronominę sąskaitą gyventojams. Distancinio valdymo pulteliui net baterijų pakeisti nesugebantys pakeisti Vilniaus savivaldybės klerkai arba liks tuo visiškai patenkinti, arba tik žiopčios. Nacionalinio lygmens valdininkai irgi nemato jokios problemos po 9 centus kompensuoti už taip visiškai beprasmiškai iššvaistomos elektros kilovatvalandę. :)
P.S Beje, linkėjimai pramonininkams! Kadangi verslai labai susiję, tai neretai ir pramonininkai, pavyzdžiui R.Dargis, yra investavę į tas, pačias tikriausias, "lesyklėles", vadinamas pastatų administravimo įmonėmis. Verkia dabar, aimanuoja, kad ypač pikinės elektros kainos varo jau net ne į neviltį. Finansuoja jie dabar visokias reklamas, ragina nepamiršti išjungti šviesą namuose, kai jų pačių valdomos įmonės po visą Lietuvą pridėjusios pačių tikriausių elektros čiulpių daugiabučiuose. :)
Majauskas masto antru galu. Tokia įtempta situacija pasaulyje, Lenkai perka tankus o Majauskas siūlo nebesurikti mokesčių ir gintis jei konflikas mediniais šaukštais, mokytojų gydytojų algos nukentės. Tiesiog pramoninkai turi mažinti savo apetitus, arba va vežėjai pramoninkams galėtų pagelbėti, jie gi mokesčių nuo komandiruočių nemoka, pradėtų mokėti ir tuos pinigus galima būtų kompensuoti už elektra fabrikams.
@Tadas tuoj JAU visi vezejai mokes mokescius su visais komandiruotpinigiais Lenkijoje asile, ir tada pramonininkams mokesime vis MES dar nepabege is CIA
Tai ko Lenkijoje gamyklų savo nestatė, šimtų milijonų ten neisvestavo? Ir dar vienas klausimas, jo savo Akmenėje už šimtus mln eurų pastatęs fabrikų negalėjo tuo pat metu ten ir parko vėjo statytis už kokią 80mln EUR?...taip, visiems dabar blogai dėl elektros ir dujų, bet asmeniškai aš jau būčiau seniai užsidėjęs saulės elektrinė. Bet man Eso sako susimokėk keletą tūkstančių EUr nes Eso kabeliai sovietiniai o tau reikia tų pats ir mokėk...nusispjoviau į tokia valdišką politika, beje į tų pačių politikų daržą dar jiems ką valdininkams kelti algas reikia, tai sakau kerpu kabelį ir tuoj mąstau atsijunti nuo tinklų...
jerunda, svarbu busim ekologiski, ar tai mazutas, ar zibalas, svarbiausia panaikinti , visokius passatus, golfus, skodas ar senus opelius.....cirkai be pinigu
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų