Rašyti komentarą...
pasmus nusišneka netik venas zmogus bet visas seimas,Tai nekokiu problemu
Vandenį gali paveikti žodžiai, raštas, mintys, emocijos, muzika. Mokslininkas Masaru Emoto iš Japonijos
Daugiau info youtube
Tai vandens negersiu
Prisiminkim nuo kada jis Lietuvoje. KGB jautė, kad čia baigsis okupacija. Reikėjo siųsti savus. Kiek atvykusių rusų jau po kelių metų tapo tokio turto savininkais?
Cia ne sarlatanizmas jaigu tikite skiepu galia kodel netikite energetiniu vandeniu
Cia ne sarlatanizmas jaigu tikite skiepu galia kodel netikite energetiniu vandeniu
Tokius uspaskicho veiksmus reikia vertinti lygiai taip kaip telefoninių sukčių, kurie skambina pensininkams ir įtikina, kad anūkas sužalojo žmogų ir reikia jam atlyginti žalą. Čia tas pats - melagingais teiginiais vilioja pinigus.
Jeigu " jie", kaip sako uspaskichas, negali patikrinti energetinės sudėties, kaip ją patikrino jis pats ir įsitikino, kad vanduo tikrai sukuria imunitetą ir gydo nuo viruso?
nerimas? toliau testuoja tautą kvailumo ribai nustatyti, neveltui po rinkimų pasisamdė aktoriu asilą savo darbo partios rinkėjui nįvardinti (nieko asmeniško TV reportažas rinkimų metu iš darbo partijos būstinės), todėl buvę veiksmai sąlygoja sekančius,. Dar ne to sulauksime. tai testas viso labo testas kobkite žuveles kvailos ir dar kvailesnes, na o perkantiesiems belieka tik priskirti save prie kvailiu skalės,. Kai kaukiu, deguonies aparatų kaina , skolintų lėšų taškymas idant prigrobti atkatus prasilenkė su protu suvokimu ir nieko tokio/ buvo protingai pasielgta ir visokie narbutai atkatus sėmė nieko? tai čia tik figos lapeliai

Uspaskichas pradėjo nuo agurkėlių, o dabar perėjo prie vandenėlio, visai kaip dainelėje: aš žaliasis agurkėlis nebaisus man vandenėlis. Darbo partijai bus tikras išbandymas, kai Uspaskicho virškinimo produktus reiks transplantuoti kiekvienam darbiečiui ir jo rėmėjams. Gal su Guoga sugalvos ledus pavadinimu "Uspaskicho fekalijos - geriausia vakcina nuo KORONOS"
Į viršų