Rašyti komentarą...
Šimonytė tokiu bendravimo būdu negali užimti tokių pareigų .
Uvažuha Nausėdai,pagarba
Ir kas,prezidentas turi savo nuomonę ir ji yra gerbtina,va kokio apžvalgininko nuomone visiškai nesvarbi nes ja keičia vėjo kryptis.
Tai jau tikrai fiasko. Nukvakusių abazrievatelių
Dabar pasiskiepije baisiau už neskiepytus,nes nesisaugo ,nešioja užkratą . Persirge praėjus 210 dienų turi darytis antikūnių tyrimus už pinigus arba skiepytis ,o pasiskiepijusiems galimybių pasą pratesia ir netikrina serga jis ar ne .Tai kaip suprast tokius sprendimus..Kodel persirges žmogus turi žudyti savo naturalų imunitetą tuo eksperimentinių marmalu o jeigu ne tai mokek pinigus kas du mėnesius už antkūnių tyrimus
@Bobule O kas liepia darytis tuos testus? Dirbk nuotoliniu, kaimynai prie durų paliks maistą, bet nesivakcinuok. Tik, dėl viso pikto, palik kaimynam namų raktą, nes trečioj savaitėj yrantys žmogaus audiniai skleidžia labai nemalonų kvapą. Negi imsi ir prasmardinsi maisto nešėjam, reikia gražiai.
@Algis Labai įdomiai galvoji. Net matau kaip nuotoliniu būdu statomi tiltai, namai, tiesiami keliai ir tt. Ko gero iš pašalpų gyveni.
@Algis Koks tu protingas , kaip lansbergu BUTKEVICIUS !
@Algis Nevemk taip garsiai
Pirma ištrinkama galva Dulkiui už mažus vakcinacijos tempus ir didėjantį užkrato plitimą ir tuoj pat žygiuojama į antivakserių restoranėlį. Ar Nausėda bent susivokia kuo jis dabar DIRBA? Ar antivakserių klubo, ar Lietuvos Respublikos Prezidentu? Greičiau pirmu, tai gal tegul jam jie suteikia darbo vietą ir algą, o mes darysim ką tai? Apturėjo gėdą ant viso svieto su tapšnotoju, dabar čia. Ir vėl estai mus aplenkė: prezidentą renka parlamentas ir šansų juo tapt BET KAS neturi, o mes vėl lipam ant grėblio. Brrr, nėr ką sakyt.
@Algis Kai nausėdos patarėja dirba antivakserė žmona-tai š... ir gaunasi!!
@Algis Vakcinuotas lohelis tu Algiuk. Ziurek, kad pats neprasmirdintu laiptyne. Ne tau sprest apie prezidenta, nedaaugai
Žemiau plintuso...
Tv3 šūd kanali, taip vadinamieji politikos apžvalgininkai. VIMDO JAU NUO JŪSŲ PROPAGANDOS. NEMANAU, KAD DAR KAS JUMIS TIKI
@Darius Kokia tau propaganda vaidenasi?Čia konstatuojami realūs faktai!Bet tu mėgsti galvą po pagalve pakišti?Juk aukštasis apsitapšnojo realiai!!!
@Darius Tikrasis prezidento veidas.
Į viršų