Rašyti komentarą...
Bankų solidarumo mokestį ir sukrausim visi mes, bankų klientai arba kitaip tariant mes ir sumokėsim už brangius karinius žaislus ir didelių išlepusių bei susireikšminusių vaikų karinius žaidimus jų mažose bukose galvelėse...
Reikia tik noro ir galima sustabdyti tokį bankų plėšikavimą.Gėda!Visi vagys prisidėję prie to,degsite pragare.
žuvėdų bankai elgiasi kaip kokie belgų kolonizatoriai Konge XX amžiaus pradžioje, tuoj gaudys ir vež rodyt lietuvius Stokholmo zoologijos sode.
Eisiu į Šiaulių banką.
Kad galite atsidaryti saskaita bet kurios es salies banke. Saskaitos atidarymas dbr daug kur galima internetu. Kortele banko atsius pastu. Ir pamatysit kad gyvent lengviau. Sitie sudbankiai tik ant durneliu lietuviu ir laikosi.
@Nepamirskite Ir kas kad atsidarysi? Tai gal tau būsto paskolą užsienio bankas išduos? Neklaidink žmonių. Kurie dirba LT,gauna lietuviškus atlyginimus ir dar aigina du vaikus. Įsiskaityk,kas yra rašoma.
@LM jei paskolos nereikia, gali naudotis užsienio banku, darbdaviui be skirtumo, į kokią sąskaitą pervesti
Bankai už gyventojų ilgalaikius indėliua labai ilgai nemokėjo procentų. Per tą laiką pasistatė puikius rūmus, sporto sales ir kt. Dabar nenori dalintis pelnais, o gyventojams mokesčia keliami arba sugalvojami nauji.
Pazistamo brolis dirba tam banke apsaugoj.Sake girdejo kaip vienas sefu su kitu kalbejosi,kad reikia paremti konservus,didinti marzas ir kreditu neduoti,kad balsuotu uz juos.
@pukelis Mano draugės brolio žmonos sugyventinė irgi dirba tame banke pinigų plovėja, tai sakė irgi girdėjusi kaip šefai kalbėjosi, jog konservai uždėjo sankcijas burliokams, tai pastarųjų babkių nebeplausim, plausim tik šaikos pinigėlius
Tai yra ne tik diskriminacija
Tai yra ne tik diskriminacija
bet ir konkurencijos įstatymų pažeidimas.
Nieko neturėsim ir būsim laimingi. Kas dar neaišku?
@Ana Švabo planas vykdomas

Skaitomiausios naujienos
Į viršų