Rašyti komentarą...
O kur dar pažadas sutrumpinti Seimo kadenciją, kad biudžetą priiminėtų tie, kurie jį ir priima, o ne tie, kurie paveldi?
Tai ir yra ta priežastis dėl ko turėtume rinkti valstiečius. Ir jie įvykdys visus pažadus. Atminkite, jog labai sutrukdė darbams koronovirusas. Nes atėję kiti apsunkins mums gyvenimą finansiškai ir sakys kad mokame valstiečių padarytas skolas Lietuvai. Taigi, už valstiečius!
Išsirinkime dar vienai kadencijai ir įvykdys visus pažadus. Manau, kad tai pats geriausias variantas šiuo metu. Nes jeigu ateis kiti tai tikrai darys viską, kad mums gyventi bus sunkiau ir sakys, kad mažiname valstiečių padarytas skolas Lietuvai. Už valstiečius!
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetаinė suаugušięms, norintiems susiraasti pаrtnęrį, norintiems pasimylėti
smagu skaityti,prilygsta buvusiam laikrasciui "sluota". Gaunasi,kad gyvename rojuje,ar bent jau salia rojaus vartu
Nusipelneme gyventi geriau.
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetainė suąugusiеms, nоrintiеms susirаsti partnėrį, nоrintiems pаšimylėti
Kai šitokiu galingu buldozeriu seime važinėta, tik su sveiku protu susipykę analitikai gali vapalioti apie opozicinių partijų pažadus bei jų netesėjimus.
PROGRAMA PATVIRTINTA KURLENSKIO, STIKLIU RESTORANE /programa pristate brojleris/TIK
MUSU PARCIJA, PADARYS GEROVES VALSTYBE.
jeigu Lietuvos rinkejams uzteks proto ir 2020 m. Seimo rinkimus laimes/ BROJLERIO ASILU /atsiet,zmoniu parcija,/ tuomet, pasak zmoniu partijos, dides atlyginimai ir pensijos, isvykusieji sugrize, eksportas augs, suklestes regionai, Lietuva eis sekmingu valstybiu keliu, butu nebenyke kaimai ir miesteliai, kiekvienas norintis butu gaves gera issilavinima, butu sukurta galimybe dirbti ir uzsidirbti visoje Lietuvoje, butu uztikrintas ekonomikos augimas, butu sukurta europietiska gerove,nepuls visokios caronos,padarysim nuo 50m.visus sinjorais ,parduotuves PRIVALES DUOTI SVAIGALU DYKAI nuo 0-24val. ir t.t.Kazkur girdeta,a koncervatorijoje 1973m., buvo toks marksizmo-leninizmo destytojas pianistas lenzbergas,KOMUNIZMA, dare....Deja, priess ketverius metus Lietuvos pilieciai zmoniu partijos teiktomis galimybemis nepasinaudojo, tad kaltinti tegali patys save..
Į viršų