Rašyti komentarą...
Gentvilas kriuksi,kad neateis kiti bankai dėl neprognozuojamos vyriausybės.Gi tu ta vyriausybė ir esi,tik nedakriuksi,kad jūs patys padarę skandinavų monopolį , neįsileidžiate kitų bankų.
Paėmė pusę milijardo, ima dabar milijardą, kitais metais ims du milijardus ir toliau busim nekonkurencingi ir galų gale viską bankai sužlugdys ir perims turtą iš neišgalinčių sumokėti..o va valdžia sako nieko čia mes padaryti negalim ..tegul valdo bankai taip kaip nori
@Pamąstymui Kam tada ta vyriausybė? Paleist visus į darbo birža, juk vistiek bankai valdo.
Mes ne prancūzai, mes lietuviai - mes kantrūs, toliau tylėsim ir kentėsim.............
Kodel nekuriamas valstybinis komercinis bankas. Jei butu ikure ,kai tik buvo pradeje apie tai kalbet,tai jau butu seniausiai atsipirke.
Tol, kol nebus grąžinti grynieji pinigai į apyvartą, tol bankai ir lobs. Reikia pradėti žmonėms masiškai išsiiminėti grynuosius, atsiskaitinėti tik grynaisiais, tada gal pradės mokėti už indėlius. Dabar bankas mūsų pinigus skolinasi nemokamai, o jei mes norime pasiskolinti, turim nežmoniškus procentus susimokėti.
O Lietuvos valdžia yra bejėgė prieš kosminius pelnus besikraunančius bankus ir prekybininkus? Jei maisto ir pramoninių prekių galim nusipirkti kitose šalyse, tai algos gauti grynaisiais mes negalim. Esam banko įkaitai: atlyginimus perveda tik į banko sąskaitą, kiekvieną mėnesį už tai, kad bankas naudojasi mūsų pinigais ir kraunasi sau pelną, mes dar ir susimokėti turime. Jei norime didesnę pinigų sumą nusiimti iš bankomato, dar ir papildomai susimokėti turime. Kodėl mes už tai, kad gaunam atlyginimą, dar ir su švedais turime pasidalyti??? Kada keisit tą nesąmoningą tvarką ir pinigus pradėsit mokėti grynaisiais???
@Agnė Lietuvos valdžia yra akla ir kurčia, bet kokia kaina leidžia verslininkams lobti. Jiems nerūpi Lietuvos žmonės, dėl to ir įstatymai tokie, kad mokesčius maxima moka olandams, bankai gniuždo lietuvius, kad švedams milijardinius pelnus sukrautų. Netgi ir lidlas greitai pastebėjo, kad iš lietuvių darbuotojų galima tyčiotis ir juos kaip vergus išnaudoti... O kodėl gi ir ne išnaudojus, jei priimami įstatymai tai leidžia? Mes gi turtingi, galim milijardus sukrauti švedams, vokiečiams, olandams... Ir dar milijonai lieka ukrainiečiams... O mūsiškiai gali vaikščioti alkani ir apdriskę, kam tai rūpi???
@Agnė Jūs visas kolektyvas rasykit darbdaviui prašymus kad mokėti atlyginimą grynais. Jei nesutinka reikalaukite kad būtų pridėtos prie atlyginimo visos išlaidos kurias patiriame atsiskaitydavo kortele, pervedami pinigus ir juos isigrynindami. Plius dar tegul darbdavys prideda kokius 5 % metinių palūkanų kurių nemoka bankas. Gal tada patys darbdaviai pradės kelti bangas dėl bankų ir tada valdžia kažką darys nes kai žmonės kažką apie tai kalba jie niekam neįdomus.
20 metų nebeturiu svedbankiu sąskaitos ir net nejaučiu trūkumo....... Tik pliusai naudojant užsienio-apsauga, 20 metų kodu generatorius, kortele turbo su foto, palūkanos ir saugumas dėl valstybės garanto..... Kortele kartą tik neseniai sugedo, tai 3 dienos ir turiu naują,uzteko paskambinti kodą suvesti ir kelis klausimus dėl saugumo atsakyti.... Kartais pralošiu, kartais laimiu kai kursas kinta., bet dzin esu saugus...
Stengtis naudoti kuo daugiau grynųjų ir ieškoti galimybių banko sąskaitą iškelti į normalią šalį. Normalioje šalyje į banko sąskaitą nelandzioja jokios VMI, jokios Sodros, jokie anstoliai. Ten niekas negali nurašyti jokių pinigų nuo sąskaitos o blokuoti sąskaitą gali tik teismo sprendimu. O teismai ten dirba atsakingai, ten teisėjai vertina savo garbę ir jos neparduoda už kyši kaip pas mus.
Ner zodziu, parazituojantys bankai
Ner zodziu, parazituojantys bankai
Cia nenaujiena. Bankai vien tik uz bankomatu operacijas, uz pinigu isgryninima susizeria apie pusantro milijono euru per menesi, o yra banku kur si suma siekia ir du milijonus eur ir tai yra uz nieka, uz tai kad zmogus issiima savo pinigus. Aplamai Lietuvoje veikiantys bankai yra lobistinio pagrindo kurie ne tik nenesa naudos zmonems, o net atvirksciai jie parazituoja, bet valdzia jiems atrisus visas rankas.
Turiu Swedbanke pinigėlių,, nakčiai nemokejo jokių palūkanų,, dabar padarė kad ale kažkiek po kablelio procento duos,,, net vieno procento netraukia, zulikai tiek bankai tiek pacio Lietuvos valstybinės institucijos,,, igničiai,, policija baudejai ,, lietuviškas verslas ir kt šutvė visi jie plėšia godumas aukščiau plintusoy

Skaitomiausios naujienos
Į viršų