Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Žinant kokios vakarų pasaulio vertybės,suprasti galima kodėl žmogžudys Putinas su savo banditais yra nesustabdytas,Net pas mus artėjant NATO susitikimui konservatorė Sėjonienė išlenda su savo sukurtu teisės aktu dėl partnerystės ir aiškina ,kad per NATO bus užduotas klausima s dėl LGBT.Tai kol vakarai susirųpinę tik tokiomis vertybėmis ruskiai gali daryti ką nori pumpuodami savo pinigus tokiems tokių teisių gynėjams.
Ka cia sapalioja nesamones ?
Viskas prasidejo po teroristinio ispuolio ,jankiu surezisuoto ,Maidano .Jei nebutu Maidano jokio karo nebutu .Velgi jei nebutu grubiai pazeidziami Minsko susitarimai velgi jokio karo nebutu .
Neginu rusu ,elgiasi jie neadekvaciai ir blogai, bet kas tai isprovokavo ???
Ka rusai stato karines bazes kur nors prie JAV sienu ?Ne... ,karines bazes stato jankiai prie Rusijos sienu ir visame pasaulyje .
Principe rusai negalejo atiduoti Krymo ,kad ten jankai pristatytu kariniu baziu ,tiesiog ji susigrazino be nei vieno isauto suvio ,istaise tiesiog Chrusciovo klaida kada jis girtas Kryma padovanojo ukrainieciams .
KARTOJU rusu neginu ,bet nereikejo ju provokuoti .
Kazkaip ziurint istorija rusija visada buvo grobuonis
@Arunas Nebuvo
Rusija turėjo gauti bumerango dėsnį.Po trijų dienų jos turėjo nebelikti-02.27. O kas dabar?Pasaulis basas,Ukraina sulyginta, vienos kartos neužteks atstatyti,politikai teisūs,nes kitokių nebūna,kad ir ką bedarytų.Konfucijus kalbėjo: "Valdovas-kaip vėjas.Paprasti žmonės-kaip žolė.Kur vėjas pučia,ten žolė linksta."Tad daug kas priklauso nuo vadovo.Priklausomai su kokia intencija jis imasi valdžios,ten ir nuveda šalį ar organizaciją. O tokių pavyzdžių apstu.
nesuprantu savo smegenu ale rusai kelia gresme kai vakaru globalistu stumiama nacistine susidorojimo ideologija biski per smarkiai uzsitvirtino europoje ir pati eina ant puolimo? susigyvensim, tiek ziniu.
@jaupasiverciauzombiu Ukraina cia naxren kam reikalinga .
Tu teisus ,,,globalistu ,masonu sekta cia dirba .
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų