Rašyti komentarą...
Kas per ateivio iš Sirijaus kliedesiai :)
TAVO PROTLIS TOLYGUS RUSAM JAU EUROPA GREIT BUS VIENODA
TAVO PROTLIS TOLYGUS RUSAM JAU EUROPA GREIT BUS VIENODA
Štai kas būna kai žmogeliui Dievas smegenų pagailėjo, bet už tat dadejo liežuvį. Tie juokdariai isikale kažkokias nesąmones sau į galvą ir nori, kad visi tuo patikėtų. Apgailėtinas tipas.
Būtent, tas, kitaip nepasakysi, idiotiškas naratyvas, kaip kiekvieno asmeniškai kiekvieno sustiprės šeima dėl maršo... Ne dėl asmeniško šeimos stiprinimo maršas. Ir tai puikiai supranta jo kritikai.
Nieko prieš partnerystės įstatymą neturiu. Bet... Kategoriškai nenoriu, kad vaikams būtų brukama visiškai jiems nereikalinga ideologija. Noriu, kad mano vaikas, gimęs berniuku ar mergaite, ir tai suprantantis nebūtų painioja aš, kad jis to žinoti negali. Noriu, kad jis žinotų, jog gimė iš tėčio ir mamos. Nesuprantu krykštavimo, kad gėjų poros gali turėti vaikų. Nes negali. Nesuprantu, kaip tokie humanistas žmogaus teisių gynėjai gali taip ciniškai žiūrėti į tėvystę, paversti kitą žmogų daiktu, kuris atlieka tik reproduktoriaus vaidmenį, po to aiškinti vaikui, kad viskas čia ok, gali būti ir taip. Negi tokiems dideliems savų teisių gynėjams atrodo, kad yra kitų, kurie tinka būti tik inkubatoriais? Beje, toks tėvystės nuvertinimas iš tiesų ciniškas, ir garantuoju, kad vaikui tai nieko gero neduos.
Silpnaprotis puidokas..
Tik kvailio smegenys gali sumastyti tokias nesamones ,kokie kliedesiai kas draust ruošiasi matiną ar tėvą iki kiek reik nusipezėt ir dar kokiem idiotam but reik ,kad paskui tokį durnių sekt.
Reikia kovoti,kad iš Lietuvos neišnyktų žodžiai mama,tėtis.Niekada nebuvo lietuviai ištvirkėliai.
O šitie visokie naujoviški tėčiai tegul gyvena tyliai,nesivaiduokliauja.
tevas skambino uz sunu + dar 50 balsu
..atvesk..i ufo spaskiho banda ilipo..seimo alga..pasiekta ..garbes pabaiga..ui kaunui gieda
@kaunietis Išversk į lietuvių kalbą.
koks baisus sitas zmogus. net neskaicius ka sake, bijociau salia atsidurt. kiek agresijos savyje slepia...
@heteroseksuale Nebijok! Jis į mazgotes tik kojas nusivalo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų