Rašyti komentarą...
Tikekit mokslu, medicina ...avinai ...
Matyt babkių nedavė ar per mažai
Tai yra didžiausia nesąmonė,kad vien Panevėžio medikai atsakingi,juk moteris buvo pasiųsta į VILNIŲ,kur medikai labiau patyrę,jie privalėjo diagnozę patikslinti,PRIVALĖJO,o ne iš karto šalinti krūtį,kiek yra tekę susidurti su paskiriamom operacijom,tai visada diagnozė būdavo tikslinama ir tyrimai visi kartojami,taip ,kad Vilniaus medikai kalti irgi.O tai moteriai linkiu sveikatos ir stiprybės ieškant tiesos.
Ponulio Dulkio kompetencij žzemiau nulio. Su tokiu atsakymu: aš nežinau, o baisiausia, kad jis tik MANO, o ne konstatuoja teisinį medicininį faktą.
Medikai labai pervarge,tad daro labai skaudzias klaidas,pikti reikia ant valdzios o ne mediku
Tas nukentėjusios moters laimėjimas teisme gali atsirugti visai šaliai!Kaip atsiruko ir dabar tesiasi "pergale"tevu,kūrė gavo kompensacija už žala padaryta naujagimiams vaikams-dvyniams,kuriems ligoninėje stipriai sudegino pečių!Vaikučiams teko pernešti daug operacijų ir kančiu,bet valstybė už ta puse milijono litu.išmokos tevams keršija visiems ir visada :be parašo-sutikimo jokios pagalbos iš medikų ne gausi!
Apie kOkius pinigus eina kalba. Moterys suluošinta. Ar pinigai gali atstoti ka padare gydytojai. Padaryta aplaidžiai
@Liuda Čia nepataisoma klaida.O Džulija Roberts pati panorėjo kad jaj pašalintų abi krūtis.Sgeikos!!! Ar tai ne idiotizmo viršunė???Kas,koks mandras švėsulis artistėi to pasiūlė, ar moteris nepagaili del tokio savo sprendimo,kas žino.
@Ana tikrai ne dzulija roberts jei nezinai nerasyk
Xxx subinkvapiui, gali ir toliau uostyti subinę. Matosi, kad tau tai labai patinką.
Kada baigsis medikų fokusai.?
Į viršų