Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
pritariu gerb. Vainienei, kogikos jokios, kitos šalys mums ne pavyzdys, Armonaitės su Šimonytėm viską žino geriau, o vyrų Lietuvoje nebeliko
Aš aumokėsiu brangiau bet PIŠPASIU nesinaudosiu ir i sistemines parduotuves neisiu BOIKOTAS
Aš nebalsuosiu už dabartinį Seimą vėliau
O kas kaltas kad dundukai ira,tokiems reikia uzdrausti i kitas savivaldibes patekti nes mazesnese maksimose ar iki apsiperka ir tas neperdaugiausiai skatina pasiskiepiti,i darbo birza ju taip pat nereikia ileisti be paso!
Mirė nuo vakcinacijos Covid Lietuvoje žmonės: 66 žmonės po antros vakcinacijos, po pirmos vakcinacijos minimum 2 kartus daugiau. O kiek mirčių “nesiejama” su vakcinaciją nuo Covid...? Žmonės neva mirė pvz. nuo širdies nepakankamumo bet po vakcinacijos nuo Covid po 15 min., tą pačią ar kitas 3 dienas.... Iš tikrųjų mirčių skaičius po vakcinacijos nuo Covid siekia 10 kartu daugiau, bet tai nepripažįstama. Nėra jokios kompensacijos artimiesiems, nes tai turėtų būti didelė kompensacija dideliam mirusių žmonių skaičiui. “ Numirkite po vakcinos nuo Covid pasirašius patys sau mirties nuosprendį”- sako Seimas. Nes eigų nenumirsit, tai yra didelė tikimybė kad tapsit neįgaliais ar įsigysite daug chroninių ligų po Covid vakcinacijos.
@Vilnius ei vata paklausyk bent jau savo putino kuris sako kad reikia vakcinuotis ;)
kvailesnės propagandos kaip žmones paversti vergais jau sunku sugalvoti? Vaniene, čia kuriame prekybos tinkle mažesnėse parduotuvėse kainos didesnės? :))))))) Vanienė geriau pagalvotų kas bus kai žmonės neturės pinigų ir neis ne tik į prekybos centrus bet ir į mažas parduotuves bet pirks prekes turguose ir iš ūkininkų ;)
O didelės oi įštuštėjusios, oi ištuštėjusios.
Nesamonė, kaip tik mažėsnėse pigiau, lidle tikrai pigiau, kai atsirado lidlas, tai ir maximoj pienas pasidarė 65cnt
Kad prekybininkams rūpi, jog žmonės mažose parduotuvėse moka brangiau (beje, aš mažoje parduotuvėje, namo kieme apsiperku visai nebrangiai). Prekybininkams rūpi, kad žmonės pinigų neatneš, pelnas mažėja.
debilu salyje cirkas.
debilai dziaugiasi galimybiu pasu,tuo tarpu jankiai anuliavo priverstini skiepijimasi salies atstovams ir ju artimiesiems. ir? apie ka jums tai sako toks amerikos zingsnis??
bus dar visko,bet Lietuviai to nebepamatys..
@Tikras Lietuvis Jei debilų šalis, vadinasi tu esi pagrindinis debilas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų