Rašyti komentarą...
Nesmerkite Esmitos ir neaukstinkie
Nesmerkite Esmitos ir neaukstinkie
Ievos. Daug tiesos pasake ir Esmita, o kas yra Ieva- vidutinioke ( per gerai pasakyta )visose srityse. Ir ne pavyzdys, pradedant pacios seima. Ir neidomi.
Atsakymas Esmitai.Todėl niekada ir nesuprasi kitų gyvenimo sunkumų, nes esi per kvaila menkysta!Jeigu būtum pritinga kitų žmonių neįžeidinėtum.Paprasčiausiai esi apgailėtinas padaras, kuris neturi jokių vertybių, jokio žmogiškumo, jokios kultūros, jokio išprūsimo.Ievutei noriu nuoširdžiai pasakyti:nekreipk dėmesio į šiukšles ,kurios pasitaiko gyvenimo kelyje.Paspirk su koja ir iškėlusi galvą su savo nuostabia žmogiška širdim drąsiai žingsniuok per gyvenimą.Būk visada tokia kokia esi šiandien, džiaukis gyvenimu ir nešk gėrį dalindamasi su kitais.Sėkmės tau.
toms po pasauli besiblaskancioms moteris, kad jos iesko to, ko be motinystes nebuna.
@kas nors pasakykite Ne visos pagimdžiusios būna motinomis.
Niekada nesuprasiu, kaip galima leisti globoti psichologiškai palūžusią paauglę ir net leisti pereiti globėjų kursus moteriai, kuri pati yra psichologiškai ir psichiškai nestabili, nuolat kovojanti su vidiniais demonais( pati sakė interviu metu), o dar šokinėjanti nuo koto ant koto?! Ko ji gali išmokinti, kuo motyvuoti?
@Esmita Esate apgailėtina menkysta
Kaip gražiai, Ieva, pakalbėjai. Aš turiu mamą, biologinę, bet jos namai man uždaryti. Praeityje smurtas, fizinis, psichologinis... Labai gražu, kad mergaitė turi kur ir pas ką grįžti. Džiaugsmas dėl jos...
@Vaikas Puiku
@Vaikas Gerai sakai kad tai yra labai sunku
Į viršų