Pamatykite, kaip Karališkojo britų laivyno pratybose kariškiai skraido kaip paukščiai

Neįtikėtini vaizdai iš Karališkojo britų laivyno pratybų. Kariškiai išbando specialiai jiems kurtus reaktyvinius kostiumus ir tarp skirtingų karinių laivų skraido lyg paukščiai.

Iš katerio į padangę pakyla kariškis su reaktyviniu kostiumu ir skrieja kito karinio laivo link. Tai nėra sunku, kai turi penkis mažus, bet galingus reaktyvinius variklius – po du ant rankų ir vieną už nugaros.

Skraidyti galimybę suteikiančius kostiumus britų Karališkajam laivynui kuria kompanija „Gravity Industries“ ir po tris dienas trukusių pratybų patikina – eksperimentas sėkmingas.

Ant denio nusileidęs kariškis, išmeta kopėčias vandenyje esančiam personalui ir vienas kariškių ima kilti į laivą. Įgula į laivą nusileisti galėtų ir iš karinio sraigtasparnio, tačiau tai užtruktų gerokai ilgiau. Reaktyvinio kostiumo kūrėjai sako suteikiantys galimybę kariškiams itin greitai pasiekti bet kurią laivo ar kito karinio objekto vietą, o nutikus bėdai skubiai iš ten pasišalinti.

Tiesa, ilgai ore su tokiu kostiumu neišsilaikysi. Kadangi kostiumas sunaudoja apie keturis litrus degalų per minutę, skrydis trunka maždaug 3-9 minutes.

„Gravity“ skelbia, kad jų kuriamų reaktyvinių kostiumų kaina prasideda maždaug nuo pusės milijono eurų. Su tokiais kostiumais galima skristi 50 km/h greičiu ir pakilti net į 3 kilometrų aukštį, tiesa, tokiose karinėse operacijos tai visai nebūtina.


Rašyti komentarą...
Z
ZZ
2021-05-04 18:19:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baikit čia paskalas skleist.Visai jis ne kariškis.Tiesiog praskrenda pro karo laivą.Pasižiūrėkit apie jį youtube ir nemalkit šūdo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų