Rašyti komentarą...
Po truputį musulmonai veržiasi į pasaulį...
Tsip ir mus gins amerikonai????!!!! O mes taip mylim jos?!
apie kokią vyriausybę komentatoriai kalba,neva ji yra,vykdoma konservatorių politika ,kuri neturi palaikymo tautos,greičiau tai tautos naikinimas.
Tipiška Lietuviška natūra... svetimui padės , bet ne savam...
Lietuviu niekas neislaiko.Gauna tik baudas,anstoliai jei laiku nesumokejai mokesciu,teismo nutarimus uz akiu,sprendimus su tukstantinem skolom.pasalpas nuima is bankiniu saskaitu nors visi zino kad pasalpu neturi teises nuimti.visiems nusispjauti.Jus galvojate kad tie afganistanieciai,irakieciai cia dirbs?Mes turesim juos islaikyti
Valstybe tik pinigus sau kis i kisene.O mes kentesim paprasti zmones.
As jau nusivyliau viskuom .Prisileido teeoristu alkaidos ir buciuokim Amerikai subine.
@Laima Kovot rekia prieš visus anstolius skolu išjieškojimo bendrove,čia ira viena grandine.
Ir? Kokia tokio filmavimo per tvorą drebančiom rankom mobiliaku už 100 EUR prasmė?
Kažkoks absurdas, įdomu kada baigsis Lietuvos piliečių skurdinimas. Su 470 e, dirbančio lietuvio minimumu, įdomu ar tokiu pajamų užteks afganistaniečių išlaikymui? Su tokiu pragyvenimo lygių, kaip varganai gyvena didžioji dalis lietuvių, Lietuva net neturėtų teisės apie tai galvoti, kad kažką priimti. Įdomu kur ta Lietuvos konstitucija ir žmogaus teisės, apie neatitinkančius 470 e, pragyvenimo lygio, prie europinių ir pasaulinių kainų. Savus tautiečius pavertė vergais, pasauliui demonstruojami kad kažką galime.
Na ką dar užpulsim? Siūlau pult kokius emiratus ir iškart patiems pasiduot... kad jie mus šiltai parsiskraidintų,apgyvendintų, pamaitintų ir išlaikytų, o ne patiem krūvą pinigų sukišus dar tūkstantį babajų parsivilkt...
Dar juos reik aprupint darbu, kad "gautu" bent po 2000 po mokesciu.....
@Aldas Na tu ir naivuolis. Kur tu matei dirbanty babaju? Nebent parduotuve,bet nuosavobe...
Išprievartauta moteris ar sumuštas vaikas,turi į prokuratūrą važinėti už savo lėšas su troleibusu ar peškomis,tyrėjams pochui kaip tu atvyksi ir ko tu nori.O vat Afganų pabėgėliai turi visa garbia važiuoti su visu kortežu ir apsauga kaip koksai,putinas nes čia jiems kyla labai didelis pavojus nuo vietinių Lt talibų.
Ar jūs žinote kodėl lietuviai sunaudoja daugiausia muilo pasaulyje? Ne todėl,kad mes labai švarūs norime būti o todėl,kad kitiėms liangviau į šikna ilystume.
Į viršų