Rašyti komentarą...
Deja, tos valstybės yra oficialus kartelis, kurių interesai yra tik jų asmeniniai interesai, nesirūpina čia mūsų vartotojais.,,kiek tokiu karteliu visur ,resursai zemes visu zmoniu yra..o saujale pasaulines mafijos valdo..isnaudoja
Kuro kainos mažės tada, kaip iš dyzeliuko perdarysiu elektrinuke.
Tik didės , o ne mažės.
Pas mus nėra galimybės gyventi bent kažkiek padoriau.
Kuras niekada jau neatpigs, tik brangs ! O stai cia ir ateina pasaulio pabaiga, tik trumpo laiko klausimas kas pirmi paleis, ar rusai ar amerikonai,ne veltui Putinas issikase sau bunkeri.
@Saulius Labai panašu, kad pats jau prileidai...kelnes. Išmok sykį: ne visi tokie bailiai ir trizniai, kaip pats. Viskas susitvarkys, o jei parūpo Putino bunkeris, išsikask sklepuką ir sau. Ir apsaugai, ir kapo duobės kast nereiks.
Mūsų ekspertai,kaip visada kalba tai ką reikia kalbėti,nors visi supranta,kad tai didžiausia kliedesiai.
Ar jie mano kad visi žmonės yra kvaliai ar jie patys atbuke rudnosiukai
Jis dar pamenu sakė kad po eur ivedymo niekas nebrangs
Eilinis vejus pasokoja. O akcizus nieks nenoretu sumažinti? Vis kiseniu neprikisa
@Val Ir iš ko gaus algą tavo mokytojai? Ar manai, kad tokių glušių Lietuvai reikia, nei mokslo, nei žinių, valkatos kokie tai?
Nesupratau: tele3 sutarti sudariusi su situ pacuku ir alga jam moka uz tuos skiedalus, kuriuos anas peza? Tele 3 neranda ekonomikos zinovu ir autoritritetu, ar jie ne pagal valdzios dudele kalba? Jau ne vieni zmones siulo sitam veikejui pasikartoti makroekonomikos kursa.....
Ooo! Išlindo Pilyyypas iš kanapiu...
Nu cia niekada
Į viršų